Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi? Haskeményedés téma.

Ez mi? Haskeményedés téma.

Figyelt kérdés

Naponta sokszor bekeményedik a hasam, nem fáj, csak néha feszít, amúgy meg legtöbbször a hasamban nem érzek semmit, csak tapintásra kőkemény, meg a fejemben és a torkomban érzek szorítást.

Ez jósló? Vagy mi??

35 h km


2011. jún. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a jósló. Egyre gyakoribb lesz, de amíg nem fáj, nem rendszeres, nincs vele teendő. annyit jelent, hogy edz a méh a szülésre.
2011. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres, de van, h 1o percenként van. Köszi!
2011. jún. 25. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, jósló. már nekem is van, elég erősen, érdekes módon főleg ha fekszem, este, amikor a kislányomnak mesét olavsok, akkor főleg.....közben olyan érzés, mintha vki ráülne a tüdőmre és nyomná ki a szuszt...én még csak a 31. hete kezdem ma, de már pár hete van, igaz eddig gyengébbek voltak. szedek magnéziumot is.
2011. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én eddig szedtem magnéziumot, most csökkentem az adagot és holnap leállok a dokim javaslatára, mert lassan szülni kellene.
2011. jún. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!