Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy volt az étvágy/étvágytala...

Hogy volt az étvágy/étvágytalanság téma nálatok?

Figyelt kérdés
Mindenből csak 1 vagy 2 falatot eszek és több nem esik jól. Nem is nagyon kívánok semmit sem. A pirítós,joghurt és a barack esik csak jól meg a savanyú alma. most vagyok 8 hetes. Nektek hogy volt?
2010. aug. 16. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az első 12 hétben szenvedtem nagyon a gyomrommal, fájt állandóan, alig tudtam enni, kb. fele annyit egyszerre, mint előtte. Sok volt a savam, böfögtem rengeteget, hányingerem volt. De utána sem voltam kívánós. Sokszor azért ettem, hogy a napi 3 étkezés meglegyen. Végig szedtem ezért a vitamint, nehogy gond legyen.

Az elején volt, hogy csak a chips és a Canada Dry ment le és a "mekis" kaja. Olyan hogy sok gyümölcs és zölség, felejtsd el, rá sem tudtam nézni.

2010. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam az első pár hétben semmi változás nem volt étvágy terén. Aztán 17 hetesen két hétig nem kívántam semmi kaját. Azóta pedig ugyanúgy ugyanannyit eszek, mint a terhességem előtt. Nincs olyan kaja, amit jobban kívánnék, vagy ne kívánnék. Talán a gyümölccsel vagyok úgy, hogy többet akarok enni, de mindig gyümölcsfüggő voltam.

Viszont a kilók sokkal jobban rajtam maradnak, mint azelőtt :-(

31 hetes

2010. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!