Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt mar vetelese es...

Akinek volt mar vetelese es vegre sikerult teherbe esnie, mikor mondta el a hirt kornyezetenek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonas,de a tavaly miutan mindenkinek elujsagoltuk,a munkahelyemen is(6-7 hetes voltam)ra ket napra elvesztettem,ezert most majdnem 15 hetes vagyok es meg nem mertem elmondani senkinek.Persze a paromon kivul.
2009. febr. 23. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe várnék egy 16-20-ik héten már elmondhatod.Nekem is volt vetélésem csak nekem a 24-ik héten én babonábol várnák.
2009. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12. hétig vártam. A munkahelyen el kellett előbb mondanom, mert betegállományba mentem miután kiderült, hogy terhes vagyok.
2009. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel masodik terhessegem(van egy 11 eves fiam)mar ereztem hogy mozog,laboreredmenyek ok.,viszont most jon majd a down szures stb,ezert is varnek meg,viszont azt se szeretnem hogy megsertodjenek nehanyan a csaladbol amiert nem szoltam,ezert vagyok ilyen tanacstalan...
2009. febr. 23. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy inkább elmondtam már az elején a szűkebb családnak, mert ha történne ne adj Isten valami azt úgy sem titkolnám el előlük, nem is tudnám. A barátoknak egy kicsit később mondtuk el, idegenek meg amikor észrevették :-)

Szurkolok, hogy minden jól sikerüljön.

2009. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt 1 vetélésem (missed ab) tavaly nyáron.Mi megvártuk a 12. heti UH-t, hogy ott genetikailag minden rendben van-e és utána mondtuk el a hírt a családnak.A kollégáim hamarabb tudták, mert veszélyeztetett terhesség miatt már 6hetesen táppénzre mentem.

Minden jót kívánok nektek!

14+6 hetes

2009. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!