Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már vetélése az...

Akinek volt már vetélése az mit tapasztalt? A görcsök folyamatosak vagy megszűnnek akár órákra mintha elvágták volna és majd kezdődik előről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan vetélésem,amikor folyamatosan fájt a hasam , és volt olyan is amikor csak egy kis barna folyásom volt
2011. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12 hetes kismami vagyok. Sajnos nekem is volt már egy vetélésem, de semmit nem éreztem. A héten voltam orvosnál ott azt mondták minden rendben. Viszont tegnap és ma délelőtt is több órán keresztül az alhasamnál hol jobb, hol bal oldal, valamikor középen éreztem valami fura érzést. De mikor lepihentem mintha elvágták volna.
2011. márc. 13. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,ne itt kérdezősködj!!!!!!!!!!!!!! :S :S Remélem semmi bajod!
2011. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mensi szerű görcsök(nem erősek)a terhesség alatt előfordúlnak többször is.Ilyenkor nő a méhed.Persze azért menj majd el orvoshoz,de ha nem iszonyú erős a fájdalom,és pihenéstől javúl,akkor szerintem nincs semmi baj,csak azt érzed,amit minden kismama érez időnként.
2011. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!