Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt egy spontán...

Akinek volt egy spontán vetélése, második terhessége veszélyeztetetté válik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy igen. Általában valamilyen terhességmegtartó gyógyszert is szoktak adni (pl.: duphaston).
2011. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy vetélésem 12 hetesen, és nem lettem veszélyeztetett a következővel. Gyógyszert sem kaptam, mert a dokim nem volt ennek híve (és a férjem meg én sem).

Problémamentes terhesség volt és 4 hónapos a csajszim.

De a teljes igazsághoz tartozik, hogy a vetélés előtt már született egy egészséges kisfiam.

2011. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg 2 vetélés után, de én azután sem voltam veszélyeztetett a harmadikkal.
2011. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 veteles utan sem lettem veszelyeztett terhes,szedtem a progit de elhettem sexualis eletet es nem kellet meg fekudnom se.
2011. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lettem veszélyeztetett terhes, csak kaptam automatikusan a duphastont és a legtöbb leletemen ott volt, hogy fenyegető vetélés. Most pedig itt alszik mellettem, immár 4 hónapos :)
2011. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Disi ***** válasza:
Nekem is volt egy 8 hetesen, rá egy évre estem újra teherbe. Duphastont kellett szednem, és megkérdezték, hogy otthon akarok-e maradni. Nem akartam, mert semmi problémát nem találtak az előző után sem, és az sem maradt volna meg, ha fekszem vele:-(. Most viszont minden rendben van, 25. hetet töltöttem. Ha otthon maradsz már az elején, tuti halálra aggódod magad minden kis apró változás miatt. Én elfoglaltam magam a munkával, és az esküvőnk szervezésével :-).Természetesen a munkahelyemen mindent tudtak, ha úgy alakult volna, azonnal táppénzre vetettem volna magam.
2011. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sajnálom hogy néhányan már többször is átéltétek ezt a szörnyűséget. Igazából azt szerettem volna megtudni, hogy automatikus-e a veszélyeztetettség, illetve ha nem, akkor van-e rá mód, hogy ha úgy szeretném otthon legyek első perctől vagy mondjuk akkortól amikor úgy érzem már nem nagyon bírok tovább dolgozni. (mondjuk ez azért is van, mert fizikai része is van a munkámnak, és félek hogy az okozhat gondot).
2011. márc. 17. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokiddal 4 szem közt! Van rá mód :)
2011. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ ,hogy milyen okból történt a vetélés,és hányadik héten.Első gyereknél normális terhesség volt,második 22 hetes vetélés,ma sem tudni az okot,harmadik terhességnél Duphaston végig+ méhizomlazító,és persze 9 hónap teljes ágynyugalom.
2011. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!