Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már biztos, hogy elveszte...

Most már biztos, hogy elvesztettem?

Figyelt kérdés
4-5 hetes babás voltam. most véreztem egy kicsit. A dokim azt mondta, hogy menjek holnap. a vérzés már nincs, nem görcsölök és úgy nem fáj semmi... így már biztos, hogy elment? valakinek esetleg hasonló és megmaradt a pici baba?
2011. márc. 6. 14:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a gyógyszert.Ha a baba meg akar maradni,meg is fog!Pihenj sokat,és próbálj meg NEM idegeskedni!Írj majd!
2011. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3x volt az elején pecsételő vérezgetés - először élénkpiros, utána 2x pedig rózsaszínes. Megjártam én is az ügyeletet, aztán meg a magándokit, kaptam Duphostant, nekem nem kellett szigorúan feküdnöm, csak hogy ne emeljek, ne fürödjek forró vízben stb. Most a 22.hetet kezdjük már, és minden rendben! Remélem veled is minden OK lesz! A 6-7.héttől már a szívműködés és észlelhető lesz! ÍRJ majd, hogy megmaradt-e a baba!
2011. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, lemaradt: nekem a 6.héten volt először az élénkpiros vérzés, aztán utána rózsaszínes 8. héten és a 10. héten. Semmi más panaszom nem volt nekem sem.
2011. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 10 hetesen ment el a babám, majd rá egy évre újra terhes lettem, a dokim kérdés nélkül már a 6. héten felírta a gyógyszert. A leleteimen végig ott volt, hogy fenyegető vetélés..és most itt szunnyad mellettem a 14 hetes teljesen egészséges nagyfiam! Vedd be a gyógyszert nyugodtan..nekem amikor a 13. héten abba kellett hagyni olyan volt mintha a mentőövet vennék el a fuldoklótól :) Kitartás és pihenj sokat!

2011. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

szia,


igaz a kérdésedhez nem tudok érdemben hozzá szólni, de már izgulok értetek én is és nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!! szedd a gyógyszert, feküdj és gondolkodj NAGYON POZITÍVAN!!!!! remélem, minden rendben lesz!!


Ági

2011. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esnek a biztató szavak! Remélem nem lesz gond :) Pihizek a héten,de jövő héttől meló van (nem mondta az orvos,h teljes ágynyugalom)

2 hét múlva megyek vissza :) De meg van már az első képünk is:)

A gyógyszert meg most beszedem!

2011. márc. 8. 14:56
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem mennék dolgozni a helyedben olyan diagnózissal, hogy fenyegető vetélés. 4x vetéltem el...
2011. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Én is tavaly igy voltam, véreztem pedig előtte voltam dokinál. Nagyon megijedtem mivel előtte két hónappal is igy kezdődött a spontán vesztésem. De adott Duphastont és másnap látta hogy rendben van a baba. Utána még többször barnáztam de most már itt van a kicsikém.

Minden jót neked is!! :)

2011. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
drukkolok! nem tudom,monda-e a doki: a nyugalomba beletartozik a házas-élet-tilalom is... (a méhösszehúzódások miatt nem javasolt) na mindegy ennyi áldozatot nekem is megért: barnázás miatt 6 hetestől 12 hetesig szedtem duphastont, addig tartott a megvonás is. (4 éves nagyfiú anyukája) (A második gyerekünknél nem kellett)
2011. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon át tudom élni ezt hiszen nekem is volt vetélésen akár az elöttem szóloknak. Most decemberben megint állapotos lettem és kb 8 hetesen volt vérzésem (világos) és az orvos fel irta nekem az utrogestant illetve magnéziumot B6 ot. Sokat pihentem és persze nem éltem házas életet. Most minden rendben van (és rendben is lesz!!!), ma megyek UH-ra. 15+4 hetes vagyok. Fontos a pozitív hozzáállás, egyet értek az elöttem szólokkal.


Boldog babavárást isten legyen veletek!

2011. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!