Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már biztos, hogy elveszte...

Most már biztos, hogy elvesztettem?

Figyelt kérdés
4-5 hetes babás voltam. most véreztem egy kicsit. A dokim azt mondta, hogy menjek holnap. a vérzés már nincs, nem görcsölök és úgy nem fáj semmi... így már biztos, hogy elment? valakinek esetleg hasonló és megmaradt a pici baba?
2011. márc. 6. 14:57
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! Nekem világos/élénk piros volt
2011. márc. 6. 15:19
 12/41 krisztivan ***** válasza:
Szia.Ne gondolj arra hogy elvesztetted hiszen tényleg nem lehet tudni.Nálam is volt az elején élénk piros vérzés,kicsi és csak egyszer.Semmi baj nem lett.Mindenképp pihenj és majd a dokid megmondja.Addig is vigyázz magatokra.
2011. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
55%

Nem szeretnélek keseríteni, de én biztos mennék a helyedbe ügyeletre, ha még vérezgetsz. Nekem is volt vetélésem, és így kezdődött, majd másnapra elöntött a vér és görcsölt a hasam rendesen. Nem ilyesztegetni szeretnélek, de ha időben mész, lehet kapsz rá gyógyszert és minden rendben lesz. Holnap attól még menj a saját dokidhoz, mond el mit mondtak ma. Ha normális az orvos megérti az aggodalmad.

Drukkolok!


Írj majd hogy mi volt.

2011. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem fog elmenni a baba. 8 hetesen nekem is volt vérzésem, élénk piros, elég sok, de nem görcsöltem, nem fájt semmim. Kaptam gyógyszert (duphastont) illetve magnéziumot, azt kellett szednem. Most 27 hetesek vagyunk, eddig úgy néz ki, minden rendben. Drukkolok, majd írj holnap, hogy mi a helyzet. :)
2011. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

elmentem az ügyeletre. 22-mm es grestatios gyűrű,benne szikhólyag. zárt méhszáj. 5 hetes a baba.

viszont a diagnozis: fenyegető vetélés

2011. márc. 6. 17:39
 16/41 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok hogy ne legyen bajotok.Én is hasonló képen voltam csak ott nem volt vérzés,de nagyon hasító fájdalom volt a hasam aljánál és tudtam hogy ha nem pihenek elveszítem a babát.A fájdalom olyan erős volt hogy nem tudtam megmozdulni és nagyon féltem.Veletek vagyunk és izgulunk írd meg mi van veled veletek.

14 hónapos kisfiú anyukája

2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenféleképpen feküdj,tényleg csak akkor kelj fel ha nagyon muszáj!

Egy pici biztatás talán:Nekem folyamatosan ez volt a diagnózis!Fenyegető vetélés!Szinte nem volt olyan leletem amin ne szerepelt volna!ÉN is nagyon megijedtem,pedig nem volt rá okom...:(

Úgyhogy nyugi,ne idegeskedj rajta!Viszont tényleg pihenj!Az sosem árt!

A baba ott van,és ha akar ott is marad!

Üdv:36 hetes km

2011. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon szurkolok-szurkolun nektek itt sokan, hogy veletek maradjon a kis csoda!!! Arra gondolj, hogy ott van, egyenlőre jól van, fenyegető vetélés ellen megteszel mindent amit lehet ( fekvés, nyugalom, gyógyszer , Mg...) , többi nem rajtad múlik! Van esély, ne keseredj el!!!
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen pecsételtem, alhasi fájdalommal.Kaptam utrogestant.12 hetesen fél tenyérnyi élénkpiros vér távozott.Rohantam az ügyeletre, ahol megállapították, hogy a babával minden ok, vérömleny nincs, nem tudják mitől lehet, fenyegető vetéléssel táppénz, magnézium, fekvés.

Később kiderült, hogy mélyen fekvő lepényem van, akkor mondták, hogy valószínű a lepényalakuláskor a méhszájnál pattant ér.

Most 37 hetes vagyok.Minden jót neked!Kívánom, maradjon, kapaszkodjon a picikéd!

2011. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Hála Égnek, hogy rendben vagy!!!!!!!!! :)

Ma azért mész a dokidhoz? Megírod, ha ír rá hormont? Meg ő mit mond, mitől lehetett a vérzés?


Hidd el, minden rendben is lesz! :)


Én is végig táppénen voltam, meg vagyok is, de mivel tényleg vigyáztam, így semmi baj nem lett.

Villámgyorsan született meg a 4 kilós babám, normál úton, 40. héten. Ügyesen szopizott, 1 év alatt egyszer volt náthás. Csak én vagyok progeszteron hiányos :)

Most a másodikkal is fenyegető vetélés a diagnózis, de belül érzem, hogy minden rendben vele. :)


A 22. héten voltam kórházban én is vérzéssel, akkor nekem nem tudták megmondani, mi okozta, de akkor s fekvés és magnézium volt a diagnózis. És bevált :)


tegnap 15:17 és 15:18-as

2011. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!