Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már biztos, hogy elveszte...

Most már biztos, hogy elvesztettem?

Figyelt kérdés
4-5 hetes babás voltam. most véreztem egy kicsit. A dokim azt mondta, hogy menjek holnap. a vérzés már nincs, nem görcsölök és úgy nem fáj semmi... így már biztos, hogy elment? valakinek esetleg hasonló és megmaradt a pici baba?
2011. márc. 6. 14:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Én most indulnék a helyedben az ügyeletre...

Nem várnék senkire és semmire.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj

2011. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Milyen vérzés volt? Mert nekem ilyen kis barna maszat volt, 1 napig, aztán elmúlt. 3,5 éves most a nagyfiam.
2011. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
ha a magándoki ezt mondja lehet az ügyeleten körbe röhögnek :(
2011. márc. 6. 15:07
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen volt ugyan ez,csak éjszaka. Bementünk azonnal, mire odaértünk elmúlt. Az ügyeleten a doktornő közölte, nem tud vele mit kezdeni, és jobb lenne, ha magától kiürülne.És hogy ő nem feküdne a helyemben,ha akar, menjen! Nem esett jól. 4 hetet feküdtem, mire felszívódott a vérömleny, ami nagyobb volt mint a petezsák. Most 19 hetes, minden rendben van, nyoma sincs a vérömlenynek, nagyokat ficánkol a kislánykám :)))))

Remélem te is rendben leszel, feküdj, aztán menj el a dokidhoz, ő adhat Utrogestant, ami segíti a beágyazódást. Persze, ha elkezd megint vérezni, azonnal menj be!!!

Írj, mi lett!!

2011. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Magne B6 + fekvés! Nekem Nospát is mondott a doki, hogy vegyek be napi 3x. És csak fekvés! 2x véreztem is rendesen, meg párszor kevésbé... A 12 hetes uh-n minden rendben volt, most 16 hetes vagyok :) (Persze a vérzés miatt közben is megnézett uh-gal, de azt mondta, mivel nem görcsölök, valószínűleg megúszom)
2011. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

nagy meglepetés volt ez nekünk 4 év után... mi vagyunk világ legboldogabb emberei :( nekik csak valami ami elmegy, de nekem az egész életem :(

világos volt és nem sok :( nagyon remélem, hogy nem hagy itt minket :(

2011. márc. 6. 15:11
 7/41 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:

Még reménykedj, hogy nem lesz semmi baj! Én is azt hittem, tuti elment, aztán mégse :)

2011. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem utolsó előtti, hanem az utolsó voltam...
2011. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

a vetélés élénkpiros vér, görcsökkel

ha csak pecsételés, rózsaszín vagy barnásan, akkor valószínűleg nincs gáz!!! Feküdj, szedj magnéziumot és holnap menj be a dokihoz. E legfontosabb az ágynyugalom ilyenkor.

Nekem a lányommal (aki 1 éves múlt) és a mostani magzatommal is így volt, kaptam hormongyógyszert rá, és minden rendben lett.


19 hkm

2011. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

írj majd, mit mondott a doki!!! és tényleg FEKÜDJ!

2011. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!