Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Biztos hogy elvesztettem a...

Biztos hogy elvesztettem a szüzességem ha a fiu pénisze bennem volt?

Figyelt kérdés
Nem teljsen, és amikor éreztem fájdalmat abbahagytuk és nem is véreztem. Nem ment tovább, és még mindig van olyan pont ahol fáj.
2008. febr. 21. 16:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Azt mondják, akkor veszted el a szüzességed, amikor egy férfi pénisze beléd hatol... feltétlenül attól, hogy a szűzhártyád elszakadt-e vagy sem. Tehát már nem vagy szűz, de ez nem jelenti azt, hogy már nem ép a szűzhártyád sem.
2008. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előző hozzászólnak. Már nem vagy szűz, mert ha csak egy kicsit is, de megtörtént a behatolás.
2008. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarsz lepődni???Ismerősöm 14 éves volt az elsőnél,és teherbe is esett.A nőgyógyász közölte a szülőkkel,hogy a lányuknak még TELJESEn ép a szűzhártyája!-és már terhes volt.Nem minden esetben szakad át,hát ez nagyon ritka viszont.Amúgy az elöttem íróknak igaza volt,tényleg nem avgy szűz már :)Remélem neked szép élmény volt!Itt sokaknak nem volt jó....Puszy Bea :)
2008. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
valami azt súgja a nem első kirívó hozzászólás után hogy az előttem szóló a magyarországi kissebségből való, vagy az utca széléről... baromi jó ismerősei vannak egyeseknek, csak nem 'tom mért kell súlyosbítani a saját helyzetüket ezekkel az eseményekkel és minek nem tudnak lakatot tenni a faszukra/picsájukra?
2008. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcsileg és lelkileg tekintve is nem vagy már szűz. Hiszen szeretkeztél a fiúval és behatolt. Az hogy fizikailag hogyan áll a dolog, vagyis hogy a szűzhártya szakadt e vagy sem, az majd a következő aktusnál kiderül.


Sok keleti lány tanul nálunk. Átveszik az itteni szokásokat, erkölcsöket. Mikor vége az egyetemnek, mennek haza, és rádöbbennek, otthon nem fogadják el őket ha nem szüzek. Eredmény: plasztikai műtéttel helyreállítják a szűzhártyát, had örüljön a férj a nászéjszakán. Kérdem én: akkor ezek a lányok is szűznek tekinthetőek?????

2008. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szó szoros értelmében igen, már nem vagy szűz. A szűzhártyád viszont lehet még nem szakadt át.
2008. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűz az, akinek még nem volt szexuális tapasztalata, nem került bele pénisz, tehát szerintem az, hogy fiúval voltál, azt jelenti, hogy nem vagy szűz, ne foglalkozz a szűzhártyáddal, az csak egy kis szövet darab, nem az határozza meg.
2008. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
aug. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most, így 16 év után?

Dupla annyi.

Azóta már 2 gyereke van.

aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!