Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mekkora pocakotok...

Kismamik! Mekkora pocakotok van/volt? Esetleg tennétek fel képet róla?

Figyelt kérdés

Aki nagyon vékony volt terhesség előtt, neki is szép nagyra megnőtt? Függ ez egyáltalán attól hogy ki milyen alkat?

Miért van az hogy valakinek alig látszik a 30. héten, és valaki már a 10.hét után látványosan gömbölyödik?


2011. márc. 5. 14:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Szia Ági!


Neked is nagyon köszönöm a képeket, és a jókívánságot is! Nagyon csini kismama voltál, formás pocival!:)


Jó egészséget és sok boldogságot Nektek!!:)


További szép napot!

2011. márc. 8. 15:01
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok (15:00) most 33 hetes vagyok plussz 12 kiló van rajtam,de a pocim mérete a 31 óta nem igazán változott,kiváncsi vagyok mekkora lesz a végére
2011. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A legutóbbi hozzászólónak is köszönöm!! Aranyos kis pocak!:)
2011. márc. 8. 15:09
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm szépen :)
2011. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Majd ha esetleg nem felejted el küldj (az utolsó hétről) képet! én is kíváncsi vagyok...:)

Egyébként első baba? Milyen nemű lesz, azt tudni?

2011. márc. 8. 15:15
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
okés nem felejtem, igen első baba, és kisfiú lesz :D
2011. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszi:)

További boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2011. márc. 8. 15:38
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen köszönöm :D
2011. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos most nem tudok feltenni képet, de majd legközelebb...:)

A kérdéseidre az én válaszom :

Szerintem nem alkat kérdése a pocak nagysága...

Én elég vékony voltam a terhességem előtt és nagyon nagy pocakom lett a 34.hétre.. Már a 15. héten észrevehető volt, h babát várok. Egyébkén, anyukám is és nagymamám is vékony alkatú volt, és nekik is nagy pocijuk lett terhesség alatt... De pl keresztanyukámnak még szülés előtt is csak olyan pici hasa volt, mintha vett volna egy nagy levegőt, és kinyomta volna a hasát..:) Ez inkább sokszor genetika, mint alkat kérdés. :)

Neked nagy pocid van már? :)

2011. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nincs nagy pocim még sajnos, de már alig várom...:)

Én is nagyon vékony vagyok, és többször eszembe jutott már, hogy ebből nem e lesz valami hátránya a babának... fejlődés szempontjából(kicsi súly)

Egyszer volt egy rémálmom:( ...terhes voltam és nem nőtt meg a pocakom!:)

2011. márc. 9. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!