Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamik! Nőtt már a...

10 hetes kismamik! Nőtt már a pocakotok?

Figyelt kérdés
Szűkebbek a nacik?
2011. júl. 18. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
10 hetes mamikáknak max akkor nőt a pocikájuk ha hirtelen elkezdtek enni, mert hogy a pocaklakótól még nem, az tuti.
2011. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Többedik babánál lehetséges.

A barátnőm 2. babáját várja, igazi terhespocakja van, nem a háj! Egybefüggő, csúcsos. :)

10,5 hetes. 1. babánál nem igazán tudom elképzelni. Még akkor sem, ha van a hason felesleg.

2011. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem tobbedik babanal is maximum estere volt apro pocim, de az is csak azert, mert rettenetesen puffadtam.

Halkan jegyzem meg (abszolut nem bantabol), hogy kb a 12. hetig a meg a szemeremcsont mogott van (igen, meg annyira kicsike), szoval a puffadason kivul egy normal izomzat mellett abszolut nem indokolt a kismamas pocak eresztese, maximum akkor, ha valaki kinyomja a hasat, mert terhesen mar szabad.

Mellesleg a tobbedik baba eppen akkora az adott terhessegi hetben, mint az elso baba. A meh is akkora, nem no gyorsabban. Szoval ha valaki mar az elso trimeszterben felidosnek nez ki a tobbedik gyerekkel, az csak arra utal, hogy az elso szules utan elfelejtette visszaerositeni a hasizmait, nem igazan fektetett bele energiat es renyhek maradtak az izmok, nem tartanak semmit. De ez nem tul jo, mert akkor egy erosebb ebed utan is kismamanak nezhet ki...

2011. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!

A barátnőmnek terhespocija van! És ha még ezt szeretném überelni, tudom: 7 hetes kismama vagyok, 2. babával. Igaz, 1 éve ilyenkor 1 hónap híján még a tesót hordtam, tehát lehet, hogy ennyire emlékszik a szervezetem, de kapásból előre domborodott a pocim, nagyobb a méhem ahhoz, ami ekkora babához kéne! Több husi nincs a hasamon, tehát nem az látszik! Feszes alul a pocim, és már viszket is, annyira nő, és a cicim alá felszökött már egy-egy régi terhességi csíkom, - meghosszabbodott!

Lehet, hogy az is játszik, hogy óriásbébit szültem természetesen (4,4 kg), a barátnőm meg császáros volt...

Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy mi okom lenne hazudni?

A 10. hetes barátnőmnek már az egész gratulált, amerre jár, mindenki látja, hogy az terhespocak. Nekem egy lazább pólóval még takarható, de páran már így is furán néztek...

2011. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
* az egész falu gratulált
2011. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem ez a 2. terhességem.Hát köszönöm a finom "lecseszést".Az első babám után hamar visszahúzódott a hasam, mert igenis tettem érte.Nála pedig csak a 16. héten látszódott, hogy kismama vagyok.

Most csak a férjem szólt, hogy szerinte észrevehető.

Most is inkább gyümölcsöt eszek, és barna kenyeret, plusz egész nap mozgunk a lányommal.A mérleg sem mozdult még.

Azért menyugodtam, hogy másnak is látszik.A kismamáknak jó egészséget!

2011. júl. 19. 08:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon max. második babánál látszódhat, de szerintem sem látszódik ilyenkor. Valóban ilyenkor még a szeméremcsont mögött van, tehát hiába akarja valaki nagyon látni, nem fogja. Viszont sokszor felfújódnak ilyenkor a kismamák, na az lehet,hogy az!:)

Én 17 hetes múltam, nekem nemrég kezdett látszani, pedig vastag sem vagyok és mellső falon is tapad!

2011. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Én továbbra is hiszek a férjednek. :)))

2011. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 3., hanem 2. voltam, meg még későbbi is...
2011. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Atroposz ***** válasza:
Anyukám extra vékony a 4. terhességnél már 6 hetesen mindenki tudta , hogy kismama akkor már látszott a pocija.
2011. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!