Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamik! Nektek...

Túlsúlyos kismamik! Nektek mikor kezdett el nőni a pocakotok? Én 12 hetes vagyok de még nem látszódik hogy nőtt volna a hasam.

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem talán most a 20.héten kezd látszani.
2009. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 100 kg-mal kezdetem, de szinte rögtön elkezdett nőni a hasam, egyre egyértelműbbé vált nagyon hamar, hogy nem csak dagadt vagyok. És sajnos hízok azóta is rendesen :(
2009. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 85 kg-mal kezdtem, most 14 hetesen 88 kg vagyok.:(

A terhességet még nem veszik észre rajtam, de levetközve látszik.:) Most vettem kismamanadrágot. Eddig még rámjön a 46-os nadrágom, a 44-seket 11. héttől nem tudom már hordani, csak kigombolva.

2009. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11/12 hetes vagyok, de alig latszik valami. Eddig még semmit nem híztam, 73 kg-mal kezdtem, most is annyi vagyok. Amúgy én is csak kigombolva tudom hordani az eddigi nadrágokat:) Szerintem ne aggódj, lesz még időnk hízni:)
2009. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 100 kg felett kezdtem a terhességem, de nekem az elején csak "kitöltötte" a baba a hasamat. Egy vadidiegne talán most már látja rajtam, hogy terhes vagyok, de jó nagy a pocakom már. Hálistennek én nem hízok nagyon. Most tartok + 7 kg-nál.

30 hetes kismami

2009. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 90 kg al kezdtem a terhességem. Kb a 20. héttől kezdett el látszani, de most 37 hetesen senki nem mondja meg, hogy utolsó hónapban vagyok. 91 kg vagyok most, de már nagyon vizesedek..
2009. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 75 kg val kezdtem a terhességet,most vagyok 11 hetes,76 kg.Ahoz képest hogy a 6.héttől itthol vagyok,és nagyon sokat kellett feküdnöm én is csodálkozok hogy nem hiztam szinte semmit.A nagdrágjaim kb a7.héttől szükek,1 farmerom maradt ami kicsit bővebb szabású és az még jó rám. A hasam szerintem kicsit kezd gömbölyödni,de mások nem nagyon látják még:-(
2009. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!