Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hétkörüli kismamik, Nektek...

30 hétkörüli kismamik, Nektek is fájogat a pocakotok?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, nem keményedik, de mégis fájogat odalent, mintha izomlázam lenne. Normális hogy ezt érzem???
2010. márc. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Holnap leszek 30 hetes és pont ma tettem fel egy hasonló kérdést :)

Remélem ez megnyugtat picit :)

2010. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 hetes vagyok. Ma valahogy nekem sem jó.

?

2010. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

talán egyértelmű, de hátha segítek vele:

MagneB6? szeded? (nekem is most volt egy görcsrohamom és ezért fel is emelte a doki az adagot napi 4x2-re)

2010. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én holnap töltöm a 30 hetet,és nekem is fájdogál,hol alul,hol felül.Ma pl felül feszült egész este,mintha szét akarna csattanni,nem tudom ez mitöl lehet,lehet hogy épp nő,de elég kellemetlen.
2010. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,Én a 33. hétben vagyok ,és már 1 hete majdnem szétszakad a derekam ami kisugárzik a hasamra,ami nagyon kellemetlen,de nem görcsöl.Nekem még egyszer sem mondta az orvos hogy szedjek magne b6-ot.Nekem azt mondták hogy a medencém készül a szülésre és ezért a fájdalom.De ha nem múlik el akkor én is elmegyek a dokihoz mert a következő vizsgálatom csak a 36. hétben lesz.
2010. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!