Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes kismamik hogy vagytok?...

14hetes kismamik hogy vagytok? Nőtt már a pocakotok?

Figyelt kérdés
Esetleg vásároltatok már valamit? Én ma töltöttem a 14hetet de már alig várom a következő ultrahangot. Pedig még olyan messze van! :( Ja és természetesen már alig várom hogy vásárolhassak neki de babonábol még nem merek!
2010. máj. 10. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már 17 hetes vagyok, de csak mostanában növöget a pocakon, 14 hetesen még egy kicsit sem látszódott. (Mondjuk most sem nagyon...csak az látja, aki tudja, hogy babát várok, mások nem igazán veszik észre.) Én még mindig nem vettem semmit, majd esetleg akkor, ha az első igazi rúgást megérzem. Addig babonából én sem veszek semmit. Viszont épp ma nyertem babakozmetikumokat. :) Remélem ez azért van, mert szerencsés baba lesz. :)

Egyelőre csak nézegetem a neten a jobbnál-jobb babacuccokat. De így legalább van idő bőven és alaposan körülnézni!

2010. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetes vagyok, második babával, és kb. akkora a pocakom, mint az elsővel 5 hónaposan... Alig több, mint 2 év lesz a kettő között.
2010. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 2. babámat várom, és nekem is sokkal nagyobb a pocakom. Kb, mint az előttem válaszolónak.

Nyugodtan vásárolgass, és semmilyen babás babonára ne figyelj!!!!

2010. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 15hetes vagyok és nekem is már nagyon látni a pocit meg mozog is már(3.baba)!Még én sem vettem semmit,megvárom milyen nemű lesz:-)Gratu mindenkinek a pocaklakokhoz:-)

2010. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is éppen 14 hetes vagyok, és már mindenki észreveszi. Én is szeretnék már venni valami kisruhát, de még nem mertem.
2010. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!