Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki egyszobás albérletbe...

Van aki egyszobás albérletbe vállalt babát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne?!

Még mindig jobb mint a szülőknél lakni!!Tapasztalat!

2011. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

Soha nem vállaltam volna gyereket se szülőknél egy szobába, se albérletbe. Engem úgy neveltek a szüleim, hogy a madár is először fészket rak, aztán jönnek a kicsik.

Most le lehet szólni, és szavazni is nyugodtan!

2011. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

Ott a pont az előttem szólónál.

Nem hogy egyszobás albérletbe, de egyáltalán albérletbe sem vállaltam volna.És igen, nekem is van gyermekem, még mielőtt megkapjuk, hogy könnyen beszélünk, sőt, 19 évesen szültem, de saját lakásba.

2011. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Bár én nem albérletben élek, ha akkor teherbe estem volna amikor még nem saját lakásban vagyunk akkor is vállaltam volna egy kisbabát. Más is nevel így gyereket. Míg kicsi úgyis sok odafigyelést igényel, utána meg úgyis alakulni fognak a dolgaitok.


Utolsó: gondolom 19 évesen nem a te saját pénzedből vetted a lakást....

2011. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Szia,Mi is albérletbe vállaltunk és teljesen jól meg vagyunk..Élünk mint hal a vizben és nagy boldogságot hozott nekünk a gyermekünk.
2011. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak valami magyar hülyeség, hogy albérletbe nem. Nyugati országokban csak nagyon kevés ember rendelkezik saját lakással.

Mi pl. egy lakótárssal lakunk együtt és kisbabát várok. Bár nem akarok örökre azzal a sráccal lakni, de egyelőre ez van. Attól, hogy így tudjuk csak megoldani, nem fogom elvetetni a babám.

2011. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
hááát, ezerszer inkább albérletbe, mint olyan "sajátba", ami még 20 évig a banké, és dupla annyi a törlesztő mint másnak a lakbér...
2011. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia. Mi nem albérletbe hanem az én szüleimnél lakunk, hármónkra lesz 1 szoba. Terveztük. De ha arra várunk hogy legyen saját lakásunk, a baba nem mostanában jönne. És mi akartuk a bébit, igy legalább lesz segitség is. 1-2 év amit itt fogunk a szülőknél tölteni.
2011. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

13:24-el értek egyet,meg persze a körülmények is számítanak.Ha úgy laksz albérletben,hogy kényelmesen fizetni tudod és mellette a babával járó plusz kiadásokat is,akkor miért ne.Nyugaton,tényleg nem sokaknak van saját,mindenki bérel,persze a fizuikhoz képest ott azért más az albérlet összege.

Mi egyébként egy szoba-étkezősbe vállaltuk az első babát,mondjuk nem albi volt hanem saját,de végül csak akkor tudtunk elköltözni nagyobba mikor 1,5 éves volt.Ilyen kis korban még nincs az egy szobával semmi probléma.Később meg majd megoldjátok ha esetleg már nagyobb kellene(azt is lehet bérelni) de legalább Ti oldjátok meg az életeteket és biztosítjátok a fedelet a babátoknak,nem úgy,mint azok akik anyuci-apuci nyakán ragadnak már "családként".

2011. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Annyit a nyugati fizetésekről, hogy az én fizetésem kevés lenne egy kétszobás lakás fenntartására, pedig nem minimálbéren vagyok. Úgyhogy sehol nincs kolbászból a kerítés.
2011. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!