Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsoká megszületik a picur...

Nemsoká megszületik a picur és költözünk albérletbe! 100 000ft-ból meg lehet élni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Hát bp-n nem sajnos!Mire mindent kifizetsz oda jutsz hogy minuszban vagy!
2009. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem budapest hanem békés megye:)
2009. jún. 11. 12:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 100 ezer volt eddig a nettóm (1 csp-vel ), most kettővel több lesz egy kicsit, de az én fizum ill. most a tgyás majdnem elmegy a havi kadásokra (kocsi, villany, gáz, díjbeszedő, telefon, niztosítások).

És akkor még nem ettünk.

2009. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bérleti díjon felül ennyi marad,vagy ebből még lejön a bérleti díj és a rezsi?


Amúgy mindent lehet,csak van amikor nehéz.Függ persze attól,h mennyi a lakás rezsije és bérleti díja,de szerintem nagyon nehéz.Eleinte nem lesz sok extra kiadás a gyerek miatt,főleg,ha mosható pelust használsz az eldobható helyett,de idővel számolni kell rá is kajával,ő hamarabb kinövi a ruháit,mint ti.

Nektek kell látni,h mit engedhettek meg magatoknak és mit nem.

2009. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az attól függ mennyit fogtok fizetni lakbért, mennyi lesz a rezsi, van-e hiteletek ill. beszereztetek-e már mindent a babónak, meg a család tud-e támogatni anyagilag.

Mi albérletben lakunk évek óta, nem tudnánk kijönni 100ezer Ft-ból! Van személyi hitelünk is és a család segített megvenni a babadolgokat, havi 250ezerből élünk és a hónap végére nem marad semmi. Persze minden hónapban vettünk valamit a babának. Ha nem kéne semmit venni, csak megélhetésre költenénk, akkor szépen kijönnénk:-)

Üdv!

36 hetes km

2009. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát az albérlet 25 ezer!A babónak még csak a kocsi hiányzik de azt a szülési pénzből vesszük...a párom egész nap dolgozik,én meg enni anyukámnál fogok:)...nyáron ugyse kell fűteni...
2009. jún. 11. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha 100ezerből jön még le a rezsi és az albérleti díj akkor azt kell mondanom hogy nem...mi is albérletben lakunk most jön a 3. bébi de szerencsére nincsenek anyagi gondjaink,és mi nem most költöztünk tehát már megvan a rutin és a bevált módszerek,de meg kell hogy mondjam anno nekünk is voltak anyagi gondjaink pedig sajátban laktunk nem albérletben..igaza van az előttem írónak hogy eleinte nem túl nagy kiadás a baba főleg ha lesz tejcid de később azért akadnak plussz kiadások hacsak nincsen a rokonságban ismerősök között baba akitől esetleg lehet örökölni a rucikat.gondoljátok át,mindenképpen albérletbe kell mennetek?gondolom eddig szülőkkel laktatok..nem?
2009. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25 ezer az albi+ rezsi is (főleg télen, amikor ugye fűteni kell a baba miatt főleg), hát, nem irigyellek, egy babára sajnos elég sok elmegy (ruha, pelenka, gyógyszerek, stb)
2009. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

100 000 összesen, vagy ennyi lesz a gyeded?

ha ez segít, mi hárman a babával meg a férjemmel 180 000-ből élünk, rezsi 50ezer, lakáshitel 30ezer, diákhitelek 20ezer

hónap végére nullára futunk, de megélünk, és nem nyomorgunk

(csongrád megye)

2009. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem megtudtok majd élni!!!Szintén Békés megyéből vagyok.Én bele sem merek gondolni abba,hogy mennyi lesz a kiadás a pici megszületése után.Van kocsitok?És ha igen sűrűn használjátok?Mert az drága mulatság (saját tapasztalat).Igaz most nem kell fűteni a picire de egyszer eljön a tél.Ha szülők tudnak segíteni (étel) az nagyon jó.

Boldog babavárást és problémamentes szülést kívánok!

31 hetes

2009. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!