Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi a teendő? A párom...

Ilyenkor mi a teendő? A párom nem akar menni dolgozni. így még albérletbe se tudunk elmenni (mivel most a szülöknél lakunk) a picúr nemsoká érkezik (akármikor) mivel 37 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön hogy és én hova megyek dolgozni?hát nem tudom hogy képzeli nagy pocakkal,utána meg majd kicsi mellett...csak én vagyok ilyen rossz helyzetbe??
2009. jún. 20. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hű... ez elég durva!

Ne haragudj, de az ilyen férfi nem érdemli meg, hogy babát szülj neki. Általában a férfiak későn kapnak észhez, na de ennyire??? Biztos kényelmes neki a szülőknél, gondtalan az élete, imádja a felelőtlenséget!

Szerintem a párod még egyáltalán nem érett meg egy gyermek felnevelésére!

Sajnos erre a problémára senki nem tud jó tanácsot adni, ha csak nem azt, hogy küldd el Őt a jó f....nébe!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy! De legalább akkor a szülők segítenek... Mennyi idős vagy? Volt előtte munkahelyed?

2009. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod eddig sem dolgozott? Mert akkor elég bátrak voltatok, hogy így bevállaltátok a picúrt. Kényszerhelyzetben az ember sokféle munkát elvállal, jó lenne, ha végre megértené a férjed is a helyzet komolyságát. A szüleidre se támaszkodhattok egy örök életen keresztül. Szerintem beszélgess el a pároddal sürgősen.. És ha mondjuk a szüleid egyszer csak azt mondják, mehettek, amerre akartok, akkor mit tesz a férjed? Mert benne van a pakliban, hogy a szülők is besokallnak. Elvégre nem kötelesek még a férjedet is eltartani. Szerintem azért a legtöbb apuka megpróbálja megtenni, amit csak tud a családja érdekében, jó lenne, ha a férjed is a nagytöbbségről venne példát.

Azért kitartást neked, reméljük megjön az esze... és a munkakedve...

2009. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem szóló véleményét, adj neki ultimátumot.
2009. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát van pár eset: 1) meggyőzöd végül - elég kicsi a valószinűsége 2) magához tér magától - ennek is elég kicsi a valószinűsége 3) elfogadod, hiszen eddig sem dolgozott, igy tudnod kellett, hogy most sem fog 4) eleged lesz belőle és szakitasz - én ezt tenném akármekkora pocakkal, de ez csak akkor korrekt, ha előtte nem tudtad, hogy ilyen munkakerülő... Bár lehet, hogy reménykedtél, de felnőtt emberek ritkán változnak főleg alaptulajdonságaikban...
2009. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom (biztos le leszek érte pontozva), de jó lusta a párod. Ha valaki akar dolgozni és aktívan keres munkát, nem otthon ül a popóján, az előbb vagy utóbb talál is munkahelyet! Hogy lehet így viselkedni, mikor gyereke lesz? Ennyire felelőtlen? Én a helyedben azért is noszogatnám minden egyes nap. Ha nem tetszik neki, továbbra is lusta és nem akar dolgozni, kipenderíteném. Most ez így biztos durván hangzik de sajnos az ilyen pasik ritkán változnak meg. Rokonomnak 5 éves a gyereke és a gyerek apja hasznavehetetlen, ingyenélő valaki. Annyira lusta, minden munkahelyét otthagyja 1-2 hónap után, vagy neki mondanak fel, mert megbízhatatlan, lusta, stb. 5éve mikor a rokonom terhes volt, akkor is munkanélküli volt most 5 évvel később megint munkanélküli. Egy kezemen meg tudnám számolni hány hónapot dolgozott az 5-6év során és sajnos nem változott. Kívánom, hogy a te párod változzon meg.
2009. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok a párom meg 21...de eddig dolgozott itt-ott meg alkalmi munkákat végett,de mióta itt a nyár kb.3szor volt ha volt dolgozni,2hetünk van és mehetnénk az albérletbe is de oda se tudjuk össze szedni a pénzt!Hát persze jó neki a szülőknél anyuka mos,főz,takarít...csak nem értem hogy lakhat így otthon hogy egész nap otthon űl:(...Ő neki mostanába jut eszébe hogy discoba akar menni meg hogy hiányoznak a haverok és akkor még képes megkérdezni tőlem hogy én nekem nincs kedvem...hát nincs!Alíg várom már hogy a picúrom megszülessen...azt mondta anyukám hogy akkor meg haggyam az egészet lakjak itthon és felneveljük mi a picit...
2009. jún. 20. 09:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok biztatót itt nem fogsz kapni.Ha tudod,hagyd ott még most,később sokkal rosszabb lesz.Van más akire számíthatsz?Szüleid?Testvéreid?

Egy olyan férfi aki nem hajlandó megteremteni a családjának a kajára valót,a többiről nem is beszélve(lakhatás,meg egyebek)meg sem érdemel titeket.Hogy várhatja el,hogy te dolgozz?Épp elég "munkád" lesz a babával!

Ha pedig nagyon szereted valamiért,akkor azt is tudnod kell,hogyan veheted rá,hogy megváltozzon!

Sok sikert!

2009. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

10:01-es vagyok

Hát,nagyon fiatal a párod,elég valószínű,hogy nem fogja fel mi is zajlik körülötte,illetőleg veled.A babának,nyugodt,biztonságos környezet kell.A pároddal elég valószínű,hogy sokat fogtok veszekedni.

Én a helyedben elfogadnám anyukád ajánlatát.Sok keserűségtől óvnád meg magad,és a picit is!

2009. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen sztem is az lesz hogy maradok itthon...csak hát akkor meg a párom minden nap jönne látogatóba??:(...áhh ez se jó!
2009. jún. 20. 10:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első válaszoló vagyok. Szerintem is még most fogadd el anyukád segítségét, hagyd ott a párod, mert sajnos babával együtt még rosszabb lesz nektek együtt. Így még adnál esélyt magadnak, hogy találj majd egy rendes férfit, aki tud a családjáról gondoskodni!

99% hogy a párod nem fog megváltozni! Erre millió példa van a világban!

Fel a fejjel! Nagyon sok erőt kívánok neked, hogy véghez vidd, amit jónak látsz és kívánok egy boldogabb jövőt neked és a babádnak!

Üdv!

37+4 hetes km

2009. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!