Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi a teendő? A párom...

Ilyenkor mi a teendő? A párom nem akar menni dolgozni. így még albérletbe se tudunk elmenni (mivel most a szülöknél lakunk) a picúr nemsoká érkezik (akármikor) mivel 37 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön hogy és én hova megyek dolgozni?hát nem tudom hogy képzeli nagy pocakkal,utána meg majd kicsi mellett...csak én vagyok ilyen rossz helyzetbe??
2009. jún. 20. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.

Távol tartási rendelkezés!

Szerintem a gyerektartást úgysem fogja fizetni, így van arra is törvény, hogy ne zaklathasson titeket!

Érdeklődj utána!

2009. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól seggbe kéne rúgni az ilyen pasit!!!De még gyerek....
2009. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! hát mi is szinte ugyanebben a helyzetben vagyunk csak annyi külömbséggel hogy van lakásunk. de sajna az én párom sem hajlando dolgozni, és most akarja "kiélni" magát. hétvégente mindig menne bulizni , és van pofája mondani hogy menjünk el együtt, pedig tudja hogy nem mennék mert 37 hetes vagyok akármikor jöhet a baba, meg kedvem sem lenne ekkora pocival
2009. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is huszonévesek vagyunk a párommal, de már házasok. Ez nem kifogás, hogy még csak 21 éves, a felelősségtudat nem a kortól függ. Az édesanyádnak van igaza, ezt te is tudhatod hiszen nemsokára te is szülőanya leszel és egy szülő csak a legjobbat akarhatja a gyerekének, hallgass rá, maradj otthon és rúgd ki ezt az embert az életedből, neked is megkönnyebbülés lesz, mert vele együtt eltávolítod a problémáidat is. Boldog és könnyű szülést kívánok! 30 hetes kismama
2009. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, hogy ezt mondom, de az én páromnak ennyi idősen már sokkal több esze volt, mint a tiédnek. Most 29 éves, vergődik, saját vállalkozását vezeti, és ha szükségem van valamire, azonnal megteremti rá a pénzt, ha kell, a föld alól is. A te párod nem fog megváltozni, ez biztos. Sajnos nagyon úgy látom, hogy teljesen más az értékrendetek, ha megengeded a megfogalmazást, túlérett vagy hozzá szellemileg. Hagyd a csudába és keress olyan pasit, aki hozzád hasonló szellemi potenciállal rendelkezik.
2009. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!