Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elkaphattam? Aggódok.

Szerintetek elkaphattam? Aggódok.

Figyelt kérdés
Kocsiban ültem 3 órát egy beteggel, akinek állítólag nagyon fájt a torka. Nem köhögött, más baja nincs. Elég tropa az immunrendszerem mostanában sajnos.
2011. febr. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom terhes vagy azért írtad ide és azért aggódsz.Úgy tudom aki terhes,annak erősebb az immunrendszere,nehezebben kap el ilyesmit.Azért remélem az illetőben volt annyi,hogy minimum zsepibe köhögött,ha már feltétlenül el kellett töltened vele 3 órát összezárva egy kocsiban
2011. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, terhes vagyok. Nem köhögött igazából és a hangja se volt rekedt, csak rinyált, h fáj.

Köszi!

2011. febr. 8. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A terheseknek nem erősebb, hanem gyengébb az immunrendszerük, mint nem terhesen. Mivel nem köhögött, tüsszögött, szerintem kicsi rá az esély, hogy elkaptad. Gondolj arra, hogy biztos nem kaptad el!
2011. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jójó, köszi :-)
2011. febr. 9. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!