Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kened, kented magad,...

Mivel kened, kented magad, hogy ne repedjen szét a pocakod?

Figyelt kérdés
használt valamit?
2011. febr. 3. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van és szintén mindent magamra kentem kb:)) Drágábbat olcsóbbat ,nem is híztam sokat nem nőtt hatalmasra a hasam (mert magas vagyok amúgy is) és mégis tiszta csík lettem az első babával. A másodikkal már nem de akkor ugy

Szerintem is genetika, és engem is nagyon zavar soha életemben nem vehetek fel többet bikinit pedig fiatal vagyok. És idegesítő mert hiába tornázok, diétázok visszanyertem az alakom, sportos vagyok, ezzel már nem tudok mit csinálni :(

2011. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

kedves első, a dm-es baba masszázs krém neked is büdös vagy csak én vettem le rosszat a polcról? bár nem kifejezetten büdösnek mondanám, de van valami furcsa bukéja. a tiednek nem?


amúgy használom még mellette a milupa srtia elleni krémét, annak isteni babaillata van, viszont nagyon sűrű, alig tudom elkenni. Nekem mondjuk még elég sokára derül ki, hogy használtak-e, de még én is keresem az igazit.


azt mondják a mandulaolajos cuccok nagyon jók erre, de ilyennel még nem találkoztam sehol.

2011. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen van illata, de normális nem romlott.
2011. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én búzacsíra olajjal kentem minden fürdés után a hasam az első babámnál.Nem lett egy csíkom sem. Szerencsés voltam.Most még korai a terhességem,de biztos hogy megint az olajjal fogom kenni,már csak azért is mert semmi kémiai anyag nincs benne, csak természetes.
2011. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem a krémtől függ.

Én Babylove (DM) olajjal kenegettem, egy szem csíkom nem volt, de szerintem ez nem az olajnak köszönhető.

Védőnőm szerint egy jó zsíros testápoló krém is elegendő.

2011. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én napközben a Primavera bioterhességi olajjal kentem, este pedig a Milupa krémmel.....

Nagyon nagy hasam volt, nem lettem csíkos, most a másodikat várom remélem most sem leszek zebrás.. :D

Aki az elsőnél nem csíkosodott, az ha odafigyel a másodiknál sem fog??? :D

2011. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
dm es mama masszázs olajjal. de igazuk van az előttem szólóknak, ha hajlamod van rá, kenheted bármivel, csíkos leszel... ha meg nem, akkor nem
2011. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sima Baba testápolóval kentem napi 1X. Nem repedtem ki.
2011. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak 6 hetes vagyok (első gyerek), de mivel anyukám példájából indulok ki, már most elkezdtem utánajárni, mit lehet tenni megelőzésként. Homeopátiás bogyókat találtam, ami a legszimpatikusabb (nekünk mindig bejön a homeopátiás cucc): Calcium Fluoratum nevű bogyókat javasolják alacsony hígitásban, kúraszerűen. Persze biztos használok majd krémet is.
2011. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!