Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babával előbb látszott a...

2. babával előbb látszott a hasad? Hányadik héttől volt, hogy egyértelmű volt, hogy babás pocakod van? Képet tudsz esetleg felrakni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen már a 11. héten elkezdtem gömbölyödni, az elsővel még 17 hetesen szinte semmi nem volt, viszont a végén az elsővel volt nagyobb hasam és mindkettő fiú.
2011. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a második babával már 10 hetesen gömbölyödtem,nem feltétlenül a babától gömbölyödik a kismama,hanem a belek felfúvódnak hogy tágítsák a helyet a babának amikor növekedésnek indul.Viszont az elsővel csak a 15 héttől lehetett észrevenni,hogy elődomborodik a hasam.
2011. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem most a másodikkal 13 hetesen akkora a hasam, mint az elsővel félidősen.
2011. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Így kíváncsian várom az elkövetkező heteket :)
2011. jún. 8. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor ugy latszik en vagyok a szabalybonto kivetel. :-)

Marmint ha ugy nezzuk, korabban latszott a hasam, de nem sokkal, talan csak egy hetecskevel.


Az elso gyerekkel 25. het kornyeketol kezdtem gombolyodni, a masodik gyerekkel talan picivel korabban, de nem erezhetoen.

Munkahelyrol 28 hetesen koszontem el vegleg es nem kozvetlen munkatarsaim (akikkel nem voltam beszelo viszonyban) megdobbentek, amikor mondtam, hogy babat varok, illetve hogy mar az utolso harmadba ertem. Nem is vettek eszre addig. :-)

Pedig egyaltalan nem vagyok nagy darab, sot, kifejezetten vekony vagyok, sokat sportolok.

2011. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. baba - 5,5 hónaposan látszott először!


2. baba most - 11 hetesen! akkora mint 6 hósan a másikkal voltam.


ja és 175 magas vagyok!

2011. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsővel 16. héttől, másodikkal 10 héttől volt látható mások számára. Viszont középidőben a 2.-al már kisebb a hasam.
2011. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A hasfal izomzatának erősségétől függ, mennyire látszik. Ha erős, akkor az első is sokára és nem nagyon látszik (a sokadik sem), ha gyenge, akkor hatalmas pocak várható már elsőre is, a másodiknál pedig - mivel az első gyerkőc már kitágította az izmokat és szalagokat - még nagyobb lesz a poci.
2011. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!