Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki jóstesztelt és kapott is...

Aki jóstesztelt és kapott is rá egyértelmű eredményt: hányadik dpo-nál lehetett látni a sötétedést? és hányadik dpo-n vált egyértelmű pozitívvá?

Figyelt kérdés
ha 12. dpo-n még mindig semmi sötétedés, akkor belenyugodhatok, hogy nem jött össze?
2010. máj. 12. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű. Van akinek nem mutatja ki a terhességet. Inkább várj egy kicsit, és terhesteszttel próbálkozz. Olcsón hozzá lehet jutni, ha kell adok címet.

Én is sokat vettem belőle, így lehet többször tesztelni.:))

2010. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha tudsz 75 FT alatt - mert ennyiért vettem a vaterán - akkor megköszönöm a címet.
2010. máj. 12. 14:32
 3/13 A kérdező kommentje:
igazándiból kibírnám a nemvárt napjáig is, csak valami miatt fontos lenne tudnom legkésőbb a 12. dpo reggeléig. áh... sürget az idő, itt meg ez a bizonytalanság
2010. máj. 12. 14:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, igen, ezzel mind így vagyunk:) de van, akinek csak 14-17 vagy 20 dpo-nál mutatja a terhesteszt is:( Most hol tartasz?
2010. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
most vagyok a 12-en, de nem teszteltem, mert ami miatt tudnom kellett volna, már nem játszik. így tudok várni a nem vártig
2010. máj. 14. 10:04
 6/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt találtam, neki nem jött be a jósteszt.

2010. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én jóstesztjeimen olyan gyönyörűen sötétedtek napról-napra a tesztcsikok, ahogy a nagykönyvben meg van irva, biztosra vettem, hogy sikerült! Aztán annál nagyobb volt a pofáraesés, amikor óramű pontossággal, a 28. nap reggelén megjött ...
2010. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
neki tényleg nem vált be, de azért nem ez a jellemző
2010. máj. 14. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
A babát tervezők otthona készítőjének statisztikája a jóstesztelésről: [link]
2010. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. ez nem reprezentatív felmérés, de elég nagy %-ban bevált a jósteszt. 66%ban, de ebben még egy csomó olyan is benne van, aki bemeséli magának, hoyg "tényleg, minta a tegnapi halványabb lenne". ez attól még nem téved, csak szeretnénk látni a sötétedést
2010. máj. 14. 12:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!