Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. illetve többedik babád...

A 2. illetve többedik babád érkezésekor hamarabb nőtt a pocakod? Többet is híztál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első terhességemnél a 17-18 hétig a hasam alig látszódott.

Ott "híztam" könyv szerint, +12 kilóval mentem szülni.


Most a kistesóval /18.hét/ semmit nem szedtem fel a kiindulástól számítva,és már 12hetesen olyan volt a hasam, mint a 20 heteseknek.

Szóval igen, előbb nőtt és nem, nem híztam /eddig/ többet :)


Boldog babavárást!

2011. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 2. és a 3. babával sokkal hamarabb látszott a pocim, már 16 hetesen is kivehető volt ruhán keresztül is. A 4-kel viszont (10 évvel az előző után) ismét csak a 20. hét körül kezdett nőni és nem is lett nagy. Hízni egyikkel se híztam sokat.

1. baba: 9 kg

2. baba: 7 kg

3.baba :8 kg

4 baba: 0 kg (62-vel kezdtem, ennyivel is mentem szülni).

2011. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 3 gyerkőcöm van. Az elsőnél 20 hetesen kezdődött igazán nőni a hasam. Addig azok, akik nem tudták, hogy babát várok, nem igazán vették észre. A második várandósságom alatt is kb. 18-20 hetesen kezdett el nőni a pocakom. Viszont érdekes módon a harmadik várandósságom alatt a 24-25. hétig nem is nagyon látszott a pocakom. Nem messze tőlünk lakik egy idősödő tanárnő, sokat szoktunk beszélgetni, és emlékszem, egyszer megkrdezte tőlem, hogy babát várok-e. Mondtam, hogy igen. Erre megkérdzte, hogy mennyi időm van még hátra, és meglepődött, amikor mondtam, hogy 14 hetem. Annyira nem híztam, és nem is nagyon gömbölyödtem a harmadik babámmal. Pedig mindhárom fiú lett. Szóval még azt sem mondhatom, hogy amiatt, hogy esetleg más neműek lettek volna.

2011. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most a 2.babával nagyon nagy hasam van:S Az elsővel 7-8 hónaposan volt akkora,mint most 23 hetesen:S Már most elegem van:S És nem híztam eddig,annyi vagyok,mint amikor teherbe estem. Az elsővel 8 kg-ot fogytam.
2011. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Micsodaaaaaa? Olyat már hallottam, hogy 2-3-4 kilót fogynak az elején, mikor még émelyegnek, de 8-at? És kevesebb kilóval mentél szülni, mint mikor teherbeestél? Ez hogy volt? Érdekes...
2011. márc. 15. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 20-ik hétig nem volt poci, de híztam 4 kg-ot most már a 12-ik héten olyan vagyok, mint egy 20 hetes, de nem híztam semmit :)
2011. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!