Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős! Plusz egy kérdés a...

Snapette kérdése:

Tippelős! Plusz egy kérdés a megszokottakon kívül, ha lehet?!

Figyelt kérdés

Hét és nem, mint általában, de arra is kíváncsi vagyok, ennek alapján mit mondanátok, mennyit híztam? Tudom, hogy nincs összehasonlítási alap, de kíváncsi vagyok.


[link]


2011. jan. 31. 16:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
na elárulod? :D
2011. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
szerintem héthónapos a baba, egyébbként csodálom, ahogy tartod az alakod, hízásról a szó szoros értelmében alig lehet szó, all togedher: le a kalappal ! :)
2011. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Elárulom most már, és köszönöm mindenkinek a válaszokat: 29 hetes, kislány, és ha hiszitek, ha nem 11 kilót híztam. 57 voltam az első vizsgálatkor, most 68 vagyok... Elhiszem, hogy nem látszik nagyon, de engem aggasztott, azért is voltam kíváncsi.
2011. febr. 1. 11:05
 24/31 anonim válasza:
mielőtt belekötnék, hogy a poci formája nem betonbiztos utalás a baba nemére, csak egy "megérzés": ESKÜSZÖM :) :) hogy leányzó lesz...Garnier-lány :)
2011. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
huszonkilenc hét? hurrá! kisasszony, mondtam. mond, hova tetted azt az állítólagos tizenkilót? a testarányok nem bomlottak meg egyáltalán, boldog, büszke lehet rád a párod :) ha voltak ilyentéren félelmeid...spongyát rájuk. le a kalappal!
2011. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

1 hetet tévedtem, de a neme sikerült :) 28ra tippeltelek, az enyémre sem mondták ám meg, hogy ekkora

[link] nekem ekkor a 28 hetes, kisfiús pocim :D

Gratulálok a babádhoz! Jó egészséget!

2011. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

húhhhh nem gondoltam volna egyikőtökről sem h már itt tart :)))


a hízás meg tök nem látszódik ám !!!!

2011. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
hat en nagyon melle trafaltam...gratulalok a picurkahoz es ne csinalj problemat akilokbol mert nagyon csini kismami vagy...konnyu szulest kivanok
2011. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
11:26 Gratula. neked nem szokták mondani, hogy "milyen nagyon kicsi..." "kicsi lesz a gyermek..."? Én annyit hallom...
2011. febr. 1. 11:56
 30/31 anonim ***** válasza:
Csodálkozni szoktak,főleg ha nem tudják, hogy babát várok, és mondom mennyi idős akkor néznek, nem szokták mondani,21 hetesen egyátalán nem látszott, és minden rendben volt az Uh-n,normális méretű volt, most megyek a héten a következőre,remélem minden rendben lesz vele.Tudod elég magas vagyok és széles a csípőm van bőven helye, híztam vele olyan 9;9,5kilót az biztos.Meg egyszerre érzem mikor rugdos a jobb és bal oldalon is.Meg első baba, és gyakori anyukám kb akkora hassal mint a tied ment szülni,haza akarták küldeni.
2011. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!