Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős! Plusz egy kérdés a...

Snapette kérdése:

Tippelős! Plusz egy kérdés a megszokottakon kívül, ha lehet?!

Figyelt kérdés

Hét és nem, mint általában, de arra is kíváncsi vagyok, ennek alapján mit mondanátok, mennyit híztam? Tudom, hogy nincs összehasonlítási alap, de kíváncsi vagyok.


[link]


2011. jan. 31. 16:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19 vagyok, talán kicsit nagyobb a pocim és ugyan ilyen testalkatú is vok....én nem híztam semmit eddig...szerintem te sem ....Neked is kisfiú a pocaklakód és Te is 19 hét körül vagy akkor :)))))
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25 hét, kisfiú, és szerintem max. 2-3 Kg-t "hízhattál" , mert borzasztó vékony vagy, még így is.
2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem tudsz olyan képet feltölteni, amin oldalról vagy rajta?


Ez alapján az én tippem:

20 hét, kisfiú, és alig hízhattál pár kilót, max 3-at.

2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ja és nekem annyi a különbség h nekem felül is kerek a hasam nem tom h hogy mondjam :))) szóval nem csak alul jön ki :))
2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20 hetes kisfiú
2011. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

23 hetes kisfiú Anyucija vagy, szerintem..:):) A kép alapján azt mondanám nem híztál semmit, de rajtam sem mondják meg, hogy már majdnem három kilót híztam. :)

13hkm

2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én úgy tippelem 22-24 hét körül vagy.... és háááát ha kérdezted, akkor vagy nagyon keveset, vagy nagyon sokat híztál. A nagyon kevéssel csak nem dicsekedne egy ilyen csinos kismama:), így én a sokra tippelek. Mondjuk 7 kiló? Ismertem egy nagyon vékony lányt, aki 30kg-t hízott a terhessége alatt, és még a 20 kg is úgy tűnt rajta, hogy elfér :) A 7 kilóval nem bántani akartalak, nagyon csini vagy, csak ha kérdezted, biztos valamiért "extra" :)
2011. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20 hét, lány. S kb. 4 kilót híztál.
2011. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mondhatom, meglepő :-). Holnapig várok még, nagyon kíváncsi vagyok... Eddig kevés volt, ami közeli, és az is csak részleteiben, egyik tipp se közelíti meg minden aspektusában a helyes választ :-). Köszönöm az eddigi válaszokat, holnap egy-kettő körül árulom el, még várok...
2011. jan. 31. 16:44
 10/31 anonim ***** válasza:
18. hét, szerintem 1-2 kilót híztál!
2011. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!