Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezeltétek azokat a...

Hogyan kezeltétek azokat a látogatókat, akik mindjárt jönni akarnak, amint hazaengednek a picivel a kórházból?

Figyelt kérdés
Ráadásul itt is fognak aludni pár napot...
2011. jan. 3. 16:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mosolyogtam, de a pipától nem láttam.

Egy csapatnak örültem: ehető kaját hoztak, meg egy bodyt a kicsire. És nem maradtak sokáig, jöttek, gratuláltak, mentek.

Mindenki más csak kioktatást, meg szájtátást, és persze időrablást...

2011. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem neki. Persze, azért mondtam előtte, hogy betegen ne jöjjenek, vagy, ha beteg volt az elmúlt napokban a környezetükben. Nekem jól esett a látogatás. Nálunk is ott aludtak 2 éjszakát. Pénteken jöttek, vasárnap mentek.
2011. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen b.nkó senki.

Ha lett volna, akkor mikor telefonálnak, akkor közöltem volna, hogy majd csörgök, ha vége az influenza időszaknak, megkapta a pici az alap oltásokat és akkor szivesen látjuk őket, elnézést, de ilyen téli időszakban biztos ők se akarják akaratukon kivül megfertőzni a babát, ugye? És majd csörögnék nekik 2 hónap múlva. Addig küldenék képeket.

2011. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mondjuk kajáról gondoskodtak maguknak, de ezt maguktól mondták, nem nekem kellett mondani, hogy sajnos most nem tudok ennyi emberre főzni. :)
2011. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Udvarias elutasításban részesültek volna, ha lettek volna ilyenek. De szerencsére mindenkinek több esze volt körülöttem.
2011. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Örültem neki. Itt voltak anyuék, a tesómék is (ők itt is aludtak, meg anyu is), anyósomék, unokatesók. Tök jó volt. Persze én is kikötöttem hogy betegen ne jöjjön senki. Ne haragudjatok, de én nem értem miért kell ezen kiakadni. Gondolom ti alapból nem szerettétek ha jönnek a gyerek előtt sem. Nem kell búrában tartani.
2011. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

17:38!

Érdekes, amit írsz...

Én a sürgősségi császár után még saját magamat is alig tudtam eviselni, nemhogy ottalvó idegeneket!

Miért lenne az búrában tartás, ha az alig 1 hetes babához nem csődülnek az emberek?

Olyan könnyen rámondtad, hogy biztos előtte sem szerették...

Én kiszaladtam volna a világból, ha ágyat kellett volna húzni, meg törülközőt mosni a rokonságnak. Az első 6 hétből alig emlékszem valamire, olyan hulla voltam!

Jöttek 6 meg 8 hét után a látogatók, akkor is max. 1-2 órára.

2011. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Természetesen az is más, hogyha ilyen nehéz szülésed volt, vagy császár és nem bírsz mozogni. Én mindkét szülésem után két órával magam mentem a kórterembe, és reggel törökülésben szoptattam. Az pedig igenis nálunk nagy divat, hogy hat hétig rá se lehet nézni szinte a babákra. Más országokban már a szülőszobára is bejön a rokonság. Nem nagyobb a veszélye hogy bármit elkap, mint a kórházban volt ahol a nővérek eg orvosok jöttek mentek. Nem puszilgatni kell a babát mindenkinek, de simán eljöhetnek meglátogatni.
2011. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
MÉg annyi hogy segíteni jöttek, akik ott aludtak, és fel sem merült bennük, hogy én fogok utánuk ágyat húzni meg törölközőt mosni. Sőt!
2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem anyumék jönnek mert külföldön szülök. De senki másra nem vagyok kíváncsi. már most sem, 37. hétben járok. Kicsit antiszociális lettem a terhesség végére, pihenni szeretnék nem mosolyogva vendégeket fogadni. Ezt meg is mondtam mindenkinek, a párommal szeretném átélni ezeket az első napokat.
2011. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!