Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet a rokonok értésére...

Hogy lehet a rokonok értésére adni, hogy terhességem utolsó napjaiban nem akarok látogatókat fogadni?

Figyelt kérdés
Eddig persze senkit nem érdekelt, hogy vagyok, most meg, amikor már inkább bálnának érzem magam, mindenki hirtelen kíváncsi rám, a babaszobára stb. Bejelentkeznek, aztán meg vannak sértve, amikor hárítom őket. Nem érzem őszintének az érdeklődésüket.
2008. máj. 12. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd meg hogy ingerlékeny vagy és nem érzed jól magad, meg hazudhatnád, hogy a doki sok fekvést és nyugit javasolt. Kegyes hazugság nem hazugság.Mondd hogy kerülnöd kell a tömeget.
2008. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek perec megmondtam, hogy most még ne zavarjanak, mert pihenni szeretnék. Ha meglesz a baba, úgyis tudatjuk mindenkivel, és utána, ha kicsit már összeszoktunk a babával, ők is jöhetnek babalátogatóba.
2008. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerü nem kell hárítani, meg leginkább kamuzni.

meg kell mondani amit ide leírtál, hogy rosszul érzed magad már, és nincs kedved látogatokhoz.

amúgy ez embere válogatja a barátnöm még éppen húsvét hétfön nagy ebédett tartott az egész pereputynak és már folyamatos fájásai voltak, de nem akarta elküldeni öket. aztán este 11-kor már nem bírta és akkor mentek a korházba.

de elhiszem hogy már nincs kedved velük bíbelödni és ezt a szemükbe mond.

2008. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak őszintén! :-) Semmi félelem nélkül! Gondolj arra, hogy a gyermeked miatt majd mennyi kínos dolgot kell elmondanod az óvónéninek, a tanítónéninek, ... amikor ki kell állnod magatok mellett... Menni fog! És kitartás!
2008. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon megértelek,és nálam nem csak ez a gond.

Hanem az is,hogy mikor az ujszülött gyerekemmel végre hazajövünk a kórházból,és csak mi szeretnénk a család együtt lenni,akkor tolakodnak ide az anyósomék.Szörnyű volt a lányom születése után is,főleg,hogy nagyon rosszul voltam,császároztak sajna.Most akárhogyis,de megoldom,hogy békén hagyjanak.Olyan önző leszek,mint ők voltak,akiket egyáltalán nem érdekelt,hogy zavarnak,hogy a fenébe kívánom őket,hogy pihenni szeretnénk.Akkor is a nyakunkra másztak,persze segíteni azt nem akartak,még egy tányér levest sem kaptunk,csak a gyerek körül szerettek volna intézkedni ha hagyom.Mivel kifejeztem a nemtetszésem,állandóan körülöttünk hisztiztek.

Hát most nem fognak!!!


Sok sikert,és nyugalmat nektek is.

2008. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is ebben a helyzetben voltam.A barátnőm éjjel nappal itt lett volna a férjével.Eggy darabig ment is a dolog,de aztán nagyon elegem lett.Segítenni nem segített soha,még azt is elnézte hogy a nagy hassal szőnyeget kell takarítanni.1 hete eléálltam mondtam neki hogy én már nem birok annyit fentlenni pihennem is kell néha.Van egy kisfiam anyóséknál van hétvégenként hogy pihizzek,de nem lehetett mert hajnali 1-2 mentek el tőlünk.Ő könnyen volt mert nincs neki gyerek és nem tudja hogy mi az.Most sajnos hogy igazat mondtam,elég heti 1 alkalommal talizni,most megharagudtak.Nekem is az utolsó heteimet nyugalomban szertném töltenni.Ne félj nekik megmondanni töténnyen bármi!!!Ha megértőek akkor megfogják érteni,ha meg nem akkor mit csinálhatsz.Boldog babavárást!!!
2008. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!