Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mikor hazaengednek...

Szülés után mikor hazaengednek a korházbol, az milyen érzés?

Figyelt kérdés
általában izgulnak hogy otthon egy pici törékeny babával?nagyon izgultatok?
2008. okt. 18. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy cseppet sem,igaz,a pici már a 2. gyerkőc,itthon egy 16 éves "gyerek" várt...de amikor őt haza vittem sem izgultam.Csak felettébb büszke voltam magamra,h én szültem,az én babám stb.És örültem,h végre csak vele tölthetem a napjaimat a saját ritmusunk szerint.Felemelő érzés,elhiheted.Jó babázást!5 hós baba anyukája
2008. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk első baba volt, és iszonyúan izgultunk. Mikor mentünk érte abból bohózatot lehetett volna írni, szétszórtunk, leejtettünk mindent:D Persze, hogy izgul az ember, de megy utána minden, mint a karikacsapás! Annyira jó viszont visszaemlékezni arra a napra, hogy mennyit összebénáztunk:D

2008. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi első este nem mertük megfürdetni, aztán másnap jöttek anyósomék és fürdették meg.
2008. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én gyerekeápoló vagyok,volt pár csöppség a kezemben,de nekem ez az első babám. Nem is izgultam egészen addig míg este fürdetésre nem került a sor. Hiába a tapasztalat,Ő az én kisfiam! 2hónapos kisfiú anyukája
2008. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 7 hetes a babám és az első.

Alig vártuk hogy haza mehessünk és mindent a magam módján csinálhassak.

Nekem is azt mondták hogy ijesztő lesz,de nekem megkönnyebbülés volt.

Bepelenkáztam,megszoptattam mint a kórházban nem volt gond.

első nap nem fürdettük,aztán az első 3 fürdetést anyu csinálta,utánna már én és a párom de anyu megfigyelése mellett (szintén3*)

Ne izgulj! Minden jön magától,kitapasztalod.

2008. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első babámat februárban vittem haza, és az első nap nem mertem megfürdetni. Mondtam is a páromban, hogy a kórházban úgyis mindig reggel fürdették őket, azóta meg nem lett koszos. Másnap aztán meg kellett fürdetnem. De ettől függetlenül minden ment, mint a karikacsapás. Minden mintha megoldódott volna magától.
2008. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!