Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ki mikor kezdi...

Kismamák! Ki mikor kezdi megvásárolni a dolgokat a babucinak?

Figyelt kérdés
Én 30. hétbe léptem de még semmit sem vettem. Még ráérek vajon?
2009. jan. 27. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapkodni még nem kell, de lassacskán el lehet kezdeni. Arra is kell pár hét mire az ember feltérképezi a választékot. Később esetleg a sok mászkálás is nehezedre fog esni.
2009. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a 35. héten vettünk meg mindent szinte egy helyen. De ha valahol láttam valami olcsót azt megvettem. főleg ruhákat.

Itt néz körül: www.babaholmiolcson.hu. Itt vásároltunk meg mindent és kb 60000-t spóroltunk vele.

Jó babavásárlást. De érdemes körülnézni sok helyen, mert nagyon eltérnek az árak.

2009. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok.

Kb. a fele van meg a dolgoknak.

Van amit venni kell, van amit elhozni ismerősöktől.

A babaszoba is csak most lett kész, de még csak a kiságy áll benne, atöbbit (szekrény, pelenlázó) össze kell rakni.

Se babakocsit, se hordozót nem vettünk eddig.

Nekem elvileg még ott az egész február :-)

Szerintem te semem vagy lekésve semmiről.

2009. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok.

Már majdnem mindene megvan kivéve,1 lázmérő,orrszívó és pelus meg a popsitörlő:)!Én a 32.héten már megvettem mindent.Most már csak várok...:)

2009. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok és most kezdtem el ruhácskákat venni, pár fürdetőscuccot. A babakocsit és a bútort kinéztük.

Szóval nagyjából még csak ott tartok, hogy pár cucca, de a legtöbb még ezután jön.

2009. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 30 hetes vagyok, de még semmit nem vettem, mostanában kezdek majd el egyenlőre nézelődni, felírkálni, mit hol látok mennyiért.
2009. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!