Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki sokat hány, ugye a...

Ha valaki sokat hány, ugye a babucinak nem lehet baja? Ő jól érzi így is magát bent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2szer voltam infúziós kezelésen egy-egy hetet kórházban. Ha nagyon sokat hánysz,főleg nyáron, kiszáradsz, az neki sem jó, ráadásul kirakod a vitamin és energiatartalmú dolgokat,amire szüksége van. Van egy normális mértékű rosszullét,de ha tényleg sokszor vagy rosszul (mint én a napon 2/3-ában),akkor beszélni kell a dokival,védőnővel. Valószínűleg nincs baja (enyém tökéletesen egészséges közel 4kilós baba lett),mivel elveszi ő,ami neki kell, de hosszabb távon semmiképp sem jó,ha nem kapod meg a megfelelő tápanyagot,egyszer a te tartalékaid is elfogynak.
2011. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy a baba/k (ikreim vannak) miatt ne izguljak, elszívja amire szüksége van. Az már más kérdés, hogy én teljesen legyengültem. A 16. hét óta jól vagyok.
2011. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapig hánytam minden este. Gyönyörű, egészséges kislányom született. :)
2011. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!