Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérváron tapasztalatok...

Fehérváron tapasztalatok nődokikról? Jó is rossz is

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr Rubliczkinál szültem, de nagyon meg vagyok elégedve. Magánrendelésre jártam hozzá. de mindig készségesen fogadtt ha valamilyen problémám volt. Amikor szültem rögtön jött is a kórházba. Én ajánlani tudom. Ha kell telefonszám akkor írj.
2009. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A Deákról annyit,hogy mikor végre 2 csíkos lett a tesztem,kértem időpontot,a vizsgálaton csinált egy UH-t,és azt mondta menjek vissza egy hét múlva,mert neki dolga van.Én meg csak pislogtam.De a pénzt azt elkérte.(Hozzáteszem,hogy már egy ideje jártam hozzá,kemény pénzekért megállapította,hogy PCO-m van.)Na akkor váltottam dokit.Azóta Schandl Károlyhoz járok.Igaz nála 2000Ft-tal többet kell fizetni,de megéri.Volt, hogy egy lapot teleírtam kérdésekkel,mindegyikre kaptam választ.És csodálkozott azon,hogy a Deák ilyen hamar kimondta a PCO-t.Mert ahhoz több vizsgálat kell.Na de ami a lényeg:Schandl dokival teljes mértékben meg vagyok elégedve.Érti a dolgát,akármit kérdezek kapok rá választ,teljes mértékben odafigyel rám,és még humora is van.:)

Egy 20 hetes kismami

2009. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Deákról horrortörténetet (is) hallottam, én nem választanám! Bata nagyon drága de ultra kedves, Blaskó edig csak pozitív. Én is keresőben vagyok, Rubliczkyről mit tudtok???
2009. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hello!


Én évek óta a Dr. Heczel Sándorhoz járok és csak jót tudok mondani róla.Nagyon alapos, kedves, rendes, mindenre válaszol, mindenben segít. Iszonyat jó szakember, nagyon ott van a topon!!! Hihetetlenül együttérző és segítőkész. Az árai hasonlóak a többi fehérvári magánrendelésekhez, semmi extra. Odafigyel az emberre és nagyon lelkiismeretes.Annyi, hogy időpontot nála is kb.3hét-1hónappal előre lehet kapni. Ódákat tudnék zengni róla. Szerintem a legjobb nődoki Fehérváron :-)

2010. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!