Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérváron tapasztalatok...

Fehérváron tapasztalatok nődokikról? Jó is rossz is

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dr. Blaskó Ervin

Tündér, kedves, alapos, empatikus, nem kapkod, nem pénzhajhász.

Hétfőnként magánozik az Orvosok Házában, de az sztk-ban is megtalálható szerdánként, ugyanakkora figyelmet szentel rád, bárhova mész hozzá. Telefonon elérhető bármikor.

A lényeget ezzel talán elmondtam. :)

2009. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Bognár Idához járok magánrendelésre de nagyon jó nögyógyász mostmár 5 éve hozzá járok de nagyon megvagyok vele elégedve!

Nála is fogok szülni mindent elmagyaráz, odafigyel és nagyon rendes! Én nagyon imádom:)!

Hétfön és szerdán rendel!

2009. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Lengyel Dánielnél szültem.Nem fogadtam ő volt az ügyeletes.Tündéri egy orvos,nagyon oda figyelt ránk,mindig mondta hogy mikor,mit,mivel fog csinálni!Ja és azt hozzá kell tennem hogy kb.26-30 éves lehet.Tehát nincs még benne a pénzéhségbe meg a nem törődömségbe!
2009. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,h itt kérdezek,de végre FEHÉRVÁRIAK VANNAK itt!!! :)

Dr. Heczel Sándor ill. Dr.Bácskai Józsefről tud vki vmi infót??

Minden érdekelne!

Bízok bennetek csajok:):)

És bocsi h itt kérdeztem!

2009. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Heczel Sándorra én is kíváncsi lennék mert akihez jártam nőgyógyászhoz már nem rendel és ő van helyette!?
2009. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egy ismerösöm volt a Bácskainál,magánrendelésen és ő lett a fogadott orvosa is,egy hete szült,de a doki ép sielni volt,másnap jött haza és be sem ment megnézni a kismamát,erről ennyit
2009. jan. 24. 18:37
 7/14 A kérdező kommentje:
A Deák Csabáról mit hallotatok?Én ugy hallottam minden a pénzre megy ki
2009. jan. 24. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a deákról annyit tudok hogy nálunk ő a gyermek nőgyógyász!állítólag a gyerekekkel aranyos!
2009. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Deákról én is csak annyit tudok, hogy pénzéhsége van egy kicsit, bár olyat is hallottam, aki kimondottan dícséri, mert jó szakember!

2009. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A bácskainak ki kell fogni a jó napját vagy nyisd a bukszád!Amikor elmentem hozzá tb UH rendelésre leordította a fejemet!Mert rákérdeztem hogy biztos e benne hogy cisztát lát nem pedig babát!Nagyon szerettünk volna picit.Rá háromnegyed évre amikor 4d-re mentem akkor meg majd kinyalta a seggem!
2009. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!