Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hètesek vagyunk....

A 12. hètesek vagyunk. A kombinàlt teszten az UH szuper lett, a vèreredmènyem viszont nagyon rossz.33 èves vagyok ès màr volt 2 nem sikerült terhessègem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap megyek CVS tesztre,nagyon izgulok.Volt màr valakinek rossz vèrteszttel mègis jo eredmènye a CVS-en?
2010. ápr. 21. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
MIt jelent az, hogy nagyon rossz? Milyen rtékekkel volt baj?
2010. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hcg 456,6IU/I 6,952 MOM

PAPP-A 1,155IU/I 0,444 MOM

Trisoma 21 esèly 1:47

2010. ápr. 21. 09:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint nem kell aggodnom (mi màst mondhatna..),mert az uh-n làtta volna ha olyan nagy baj lenne ès csak a szàmitogèp kombinàlta ilyen jol össze (hat honapos halca szülèsem volt)meg egy vetèlès...de akkor se làttam mèg ilyen szar eredmènyeket senkinèl
2010. ápr. 21. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnálmom az első két kis angyalodat.a doki azért mondta hogy ne aggódj, mert majd a 16hetes vérvétel és a 18 hetes gentikai Uh-t nézik együttesen. nekem is rossz lett a 12hetes vérvételem, az UH-k jók voltak. ma beszéltem a védőnővel azt mondta jó lett nagyon a 16hetes vérvétel(remélem nem csak megnyugtatásulmondta a telefonba, este kiderül ha nálam lesz a papír). szóval gondolom nagyon fiygelnek rád az orvosok mostmár hogy ne legyen gond. kiderült hogy az előző kettőnél mi volt abaj?


vigyázz magadra. 17+5 hkm

2010. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a megnyugtato szavakat.

elsö baba:terhessègi mèrgezès plussz egy barom orvos,aki nem foglalkozott velünk(majdnem meghaltam...)

màsodik baba:vetèlès plussz egy hülye orvos,aki vèrhigitót szedetett velem az elsö trimeszterben...

most uj orvosom van ès a pàrommal imàdjuk:)

2010. ápr. 21. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:

hát akkor így ismeretlenként is nagyon nagyon drukkolok nektek. én ma beszéltem a védőnőmmel és azt mondta jó lett a 16hetes vérvételem....én is tiszta ideg voltam, de igazánól csak akkor nyugszom meg ha a 18hetes genetikán is azt mondja a UH-s hogy minden okés....


ne aggódj, és ha jót hallottatok a dokiról akkor hátha ő jobban figyel rátok.


kívánok neked szép és egészséges terhességet, szülést és egészséges babucit.


a 17+5hetes

2010. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ès èn is drukkolok nektek
2010. ápr. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!