Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bergon babakocsi? Jó és rossz...

Bergon babakocsi? Jó és rossz tapasztalatok is érdeklenének.

Figyelt kérdés
Szeptemberre várom a babámat, a bolygókerekes változat érdekelne leginkább.
2009. máj. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Tapasztalatom még nincs, én okt. elejére várom a babát, de BERGON-t fogok venni. Méghozzá a Dimension tipusát. Ennek bolygósítható és fixálható is a kereke, szerintem nagyon jó, teljesen vízszintesig dönthető a háttámlája, így nem kell mózes hozzá, és nagyon jó télire! Csatlakoztatható a bébihordozó, ami nagyon praktikus. Elvileg kicsit nehéz a babakocsi, de én nem is fogom emelgetni, max pár lépcsőfokot, ami meg nem vészes. Olyan 10 kiló körül van. Szóval én biztos ilyet veszek! Sokan ajánlották már!

Boldog babavárást! 19 hetes kismama

2009. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, egy kis érdekesség, hogy magyar tudósok fejlesztették ki, ami szerintem önmagáért beszél, hisz sok mindent feltaláltunk már :) Persze nem ez a döntö... :)
2009. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, igazából kicsit nagydarabnak találom, viszont biztosan elfér majd benne a baba télire becsomagolva is. A súlya egyébként pl a Pierre Cardinnak is ilyen v. több. A honlapjukon olvastam,hogy magyar fejlesztés. Nálam ez pozitív.

Találtam egy másikat is (TopRider)ebben az a szimpi,hogy inkább sportosabb változat és később nem kell feltétlen sportkocsit venni. Bár ezt még nem láttam élőben.

Üdv. 24 hetes km

2009. máj. 15. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem nem bolygókerekes van ,mivel felénk nagyon rossz az út. de én csak jót tudok róla mondani. mi is télre vettük és nagyon jó volt.

Egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt vettem meg!

2009. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, első kettő vagyok, amit én néztem, az sportkocsinak alakítható (ha jól emlékszem), így nem kell venni külön. :)

Sok boldogságot! :)

2009. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!