Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lecsúszik a babám a babakocsib...

Lecsúszik a babám a babakocsiban. Vajon a babakocsi kialakítása rossz ( hiába van bekötve) vagy ez másnál is így van?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám 5 perc ülés után már csuszik is le mintha nagy lenne neki a babakocsi. 2 féle is van és mindkettőben. Másnál is van ez így?
2010. jún. 19. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden babanal igy van, de ha nem nyugoskodik miatta, akkor kenyelmes neki.
2010. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is ezt csinálja!én meg lelkesen mindig visszaraültetem őt,legalább is egy ideig csináljuk ezt a "játékot",de aztán ráhagyom...
2010. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokáig igy volt nekünk is de olyan 1éves kora fele már abba hagyta.Utána mindig ugy ült,ül,hogy kapaszkodik elől és nem dől neki a hátának.Így kukkol.
2010. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen igy van,ha hátradöl,akkor lecsúszik,ha elöre döl és tartja magát,akkor nem. 1 éves.
2010. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!