Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekivágnátok a karácsonyi...

Nekivágnátok a karácsonyi rokonlátogatásnak a helyemben?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok ikrekkel, és a napokban kezdtem keményedni, elég sokat fáj a hasam. Felhívtam a dokimat, mondta, hogy magnézium, és pihenjek. Most már kezd jobb lenni, csak a hasfájás maradt. Belefér egy 3-4 órás utazás 25-én és 26-án? Mindkettőnk családja messze lakik, és elszomorít, ha nem találkozunk az ünnepeken. Viszont a baba a legfontosabb. Folyton kérdezik, hogy megyünk vagy nem? Ti mit mondanátok?
2010. dec. 23. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mennek ők?Szerintem a babák fontosabbak,mint,hogy most ne hagy ki egy karácsonyt.Karácsony lesz még több is.De nem bocsájtanád meg magadnak,soha ha a babáknak bajuk esne.Ha magnéziumot kell szedned,akkor még nincs nagy gond.Nekem is keményedett a hasam,én is szedtem a magnéziumot,de megmondta az orvos is,Ha nem akarok koraszülést akkor pihenjek.Keményedéssel be is fektethetnek a kórházba,főleg iker terhességnél.Te tudod,hogy hogy érzed magad,de szerintem a rokonok is megértenék,és ha ők nem tudnak,nem akarnak jönni hozzátok,akkor sincs világ vége,mert jövőre már nem lesz gond az utazással.
2010. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha csak ücsörögsz az autóban az is pihenés. Kérdés, hogy a rázkódástól és a biztonsági övtől nem keményedik-e a hasad. Ha nem, akkor én bevállalnám.
2010. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, nekem is keményedett sokat a pocim, aminek következtében 1 ujjnyira kinyílt a méhszájam. Panangin+rengeteg pihenés. Így most én is kihagyom a családlátogatást. Anyósomék 350 km-re laknak, és nagyon nem kényelmes autózni. Még kb. fél órát kibírok, többet nem. Így maradok. Majd jövőre babával bepótoljuk az idei karácsonyt. Most Ő a legfontosabb. :)
2010. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem utaznék! Ahogy írták mások is, jöjjenek most ők! A több órás ücsörgés az autóban azért nem ugyanaz,mint egy kényelmes fotelben olvasgatni, tévézni, vagy feküdni... A kocsiban kényszertartásban vagy, belső szervek nyomódnak, romlik a vérkeringés, ráadásul az autó rázkódik is. Arról nem is beszélve, hogy havazásban, hideg, jeges időben még balesetveszélyes is az utazás. Egy kisebb koccanás is nagy veszéllyel járhat a babákra, vagy ha lerobbantok, vagy mondjuk hóakadály miatt kell órákat a hidegben töltenetek, az sem túl egészséges... Én ugyanilyen megfontolásból nem indulok neki két kicsi gyerekkel vidékre.
2010. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hivjűtok meg rokonokat nagyszülőket szüleiteket nagy pocakal télen veszélyes de szüléskor is az mert elindulsz útközben szülni ksézülsz
2010. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!