Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apás szülésről mi a véleményet...

Apás szülésről mi a véleményetek? Pocakosak? Ti hogy álltok apával miota kismamik vagytok? Hogy lehet tudni hogy szereti e a babotokat? Kapcsolatotok? Bent szeretne lenni de én tartok tőle?!

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lehet tudni hogy szereti e a babotokat?

ezt a kérdést nem igazán értem...

2010. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálam alap, hogy bent lesz...sokat fog jelenteni nekem, és természetesen ő is szeretné...

Minden vizsgálatra elkísért eddig, bent volt az uh.-kon, akár hüvelyi akár hasi történt.

Azt vettem észre, hogy az első uh. után fogta fel igazán az egészet, hiszen ők nem éreznek, és egy darabig nem is látnak semmit. Mosolygott, mint egy óvodás mikor először láttuk mozogni a babát.

2010. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Velem ott volt a párom, és azóta is minden rendben velünk, sőt sokszor úgy érzem még jobban szeret - ahogy átölel...sokkal több benne az érzelem mióta megszületett a babánk.

A terhesség alatt minden ultrahangos vizsgálatra elkísért, és láttam, hogy élvezi. :)

Pocakosan sokszor megdicsért, és mindig óvott, védett.

S nagyon jó apa, kislányunkat is nagyon szereti, ez látszik minden mozdulatán, és látszik a szemében is.

2010. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia habár én már nem vagyok kismama,de nálunk a párom volt aki mondta bent szeretne lenni.Én se elleneztem így bent volt.Eleinte(mivel nem volt szabad apás szoba)nem volt bent és nagyon rossz volt.Csak arra figyeltem 2 fájás között vajon mikor jön a következő,mennyire fog fájni.De mikor bejöhetett minden más lett.Már nem is fájt annyira(de tényleg)annyira elterelte a figyelmem.Nagyon sokat jelent.(de sajnos császár lett,de így viszont ő tartotta először a kezébe)Legközelebb csak olyan kórházba megyünk ahol egyből bent lehet.de persze csak a fejemnél állhat,ez az egy kikötésem van.
2010. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején nekem voltak kétségeim az apás szüléssel kapcsolatban, de ahogy közeledik, már biztosak vagyunk benne, hogy ott a helye. Ő is nagyon szeretné egyből látni a babát. Nagyon lelkes,imádja a babát már előre és engem is. :) Én csak attól tartok, hogy viseli majd az én szenvedésem, és hogy nem tud segíteni. De szerintem nagyon nagy közös élmény lesz.
2010. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk se volt kérdés, hogy benn lesz e a párom. Mindenképpen benn akart lenni:D Annyit kértem tőle, hogy oda le, semmiképpen ne nézzen. Aztán mégis úgy adódott, hogy oda kellett néznie. Külföldön élek, itt csak egy szülésznő van benn a szülésnél, senki más. Egy síma ágyon szültem, és a szülésznő fogta az egyik, párom a másik lábam, ezért rálátott a dolgokra. De semmi mellékhatása nem lett szerencsére:D Vajúdásnál is sok segítséget nyújtott, hogy ott volt. Elég volt, hogy fogta a hátam, hogy hozzám ért. Pedig azt hittem, hogy pont ellenkezőleg lesz.

Előtte is olyan volt a kapcsolatunk, hogy előttünk nem voltak tabuk, és most is így van ez. Nem változott semmi.

2010. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
velem bent volt a párom,de ezt a döntést egyébként rá bíztam teljesen.nem eröltettem.ha ő nem jött volna be akkor anyu lett volna mellettem.(nem akartam ráeröltetni,én nagyon szerettem volna ha bejön velem,de féltem ha erőszakoskodok akkor utána hátha megbánja h bejött,és esetleg gondok lehetnek,de bejött velem és nem bánta meg).az első pillanattól szerette a fiunkat,még a pocakban is.nagyon örült neki.a kapcsolatunk is jó szerencsére,terhesen is az volt.igaz vannak vitáink néha de kinek nincs.
2010. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is bent volt a párom,pedig én is tartottam tőle.De áldom az eget,hogy mégis beengedtem,mert nagyon nagy segítség volt.Azóta talán még jobban megértjük egymást és persze szeretjük is.A drága pici lányunkat pedig egyenesen imádja!!Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!!
2010. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk egyelőre az a helyzet,hogy nem akar benn lenni, én meg nem erőltetem,ha esetleg meggondolja magát,akkor nincs ellenemre. De még van 4 hónapunk kitalálni:D

Amúgy ne haragudj, hogy belekötök,de nálunk nem nekem van babám,hanem nekünk...Ha te is így gondolnál rá,lehet könnyebb lenne elfogadnod,hogy ő is szeretne részt venni benne:D

2010. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Mindkét babát már a pocakban is imádta!közösen tervezett várt babák,ezért aktív részese volt a 9hónapoknak is,bejött a vizsgálatokra(magán)és a szülőszobára is!Mindkettő császár volt,a műtét alatt üvegablakon nézett és ő kapta rögtön kézbe a babát.Nagyon tisztel

a terhesség,a vizsgálatok és a műtétek "elviseléséért"(és azóta minden kismamát)és jó anyának tart.Még szorosabb lett a kapcsolatunk,bár amúgy is klassz gondolkozású férfi volt(egyébként a férjem)Szerintem ne foszd meg ettől a csodás élménytől,hisz neki is babája születik!

2010. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!