Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Julius végére kiirt kismamák...

Julius végére kiirt kismamák hogy vagytok? Érzitek már a babotokat? Én valami lüktetést érzek egy hete, még nem mondom biztosra hogy Ö az.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

én tavaly július végén szültem, és márc.elején tudtam biztosra hogy a baba mozgását érzem.elképzelhető, hogy őt érzed, én hasonlónak éreztem a szívdobogáshoz.

sok boldogságot

6hós kisfiú anyukája

2009. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy vékony, de minél inkább az valaki, annál jobban érződik a hasi aorta pulzálása. A babó még sztem túl pici ahhoz hogy a szivét érezd, főleg hogy sokkal gyorsabban ver, mint egy felnőtté. Én a 15/16-ban vagyok, és apró pici belső "érintéseket" érezetem tegnap, mintha csiklandozott volna, de lehet hogy csak beképzeltem.
2009. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, nem is a pici szívdobbanását érezzük, hanem a szívdobogáshoz hasonló lüktetést.igaz?

:)

2009. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Július eléjére vagyok kiírva, és bizony már hetek óta érzem a babámat, pedig első gyerek lesz. Lehet azért érzem, mert vékony a hasfalam. Most töltöm a 18.hetet és a legelső rendes rúgást 16+0kor éreztem!!! Előtte pedig már éreztem olyan nyomáshoz hasonlót, mintha valami lassan elmozdulna egyik helyről a másikra. Az is ő volt már.
2009. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vav22 ***** válasza:
Én augusztus 2-re vagyok kiírva és sajnos még nem érzem pedig már nagyon várom... Volt már hogy 1szer 2szer elkaptam vmi olyasmit, hogy talán ez ő lehetett, de mindig volt amivel megtudtam magyarázni, hogy ááá ez nem az volt még biztos... Amúgy én vékony alkat vagyok és van egy olyan megérzésem, hogy hamarosan érezni fogom már. A hasam is nő, más is észre veszi már, hogy terhes vagyok, ha pólóban van testhezsimuló pulcsiban vagyok. Neked nő már a pocid?
2009. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is július végére vagyok kiírva,és elkezdett nőni a hasam,de még éppen beleférek a nadrágjaimba.Nekem az lenne a kérdésem,hogy vehetek-e már kismama nadrágot,mert most jó áron jutnék hozzá.De honnan tudjam,hogy mire igazán nagy hasam lesz,jó lesz-e még rám?
2009. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is elég vékony vagyok,és bizony feszes puloverben már látszodik a hasam,és elégsok nadrágomat lekellett cserélni.Remélem nemsokára én is biztosra érzem a babámat.
2009. febr. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!