Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el erezni a...

Mikor kezdtetek el erezni a babotokat, hogy odabent mozorog? Milyen erzes eloszor erezni?

Figyelt kérdés
Honnan fogom tudni hogy mar ot erzem? Mar nagyon varom azt a pillanatot! Most vagyok 14 hetes, meg sokat kell varnom? Sokszor mar azt almodom hogy mocorog odabent.
2009. okt. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 17 hetesen éreztem először. Olyan volt mintha csak bélmozgás lenne, de mégis más. Rögtön tudtam, hogy Ő az!

Szerintem Te is tudni fogod!

2009. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 14. héten éreztem olyat, mintha egy lufi nekifeszült volna a hasamnak,és megfordult volna!Utána néha elől bal oldalt keményebb lett én úgy gondoltam Ő nyomja ki magát, ha cirógattam a körmömmel!

Az első rúgás 16 hetesen volt, Edda koncert után!

Most meg állandóan mocizik!Ha éjjel is akkor már nem tudok én sem aludni!Ha Apához odabújunk őt is "segbe" tudjuk rúgni!

Türelem és mindig érezni fogod!Hihetetlenül jó érzés!

31 hetes km

2009. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

azt mondják hogy az első babások csak kb a 20. hét körül kezdik biztosra a babát érezni, de én a 15. héten vettem észre. hanyatt feküdtem, a kezemet a hasamra tettem, és olyan apró rúgásokat éreztem. aztán ahogy nőtt a baba, egyre nagyobbakat rúgott, majd egy idő után már úgy is fogod érezni, ha nem fogod a hasad.

nagyon különös érezni, én hetekig nem tudtam vele betelni!! mindig vártam, hogy hova fog rúgni. nagyon különös érzés, és nagyon jó!!

2009. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 17 hetesen éreztem elöször, apró kis bélmocorgáshoz hasonlít, tudtam,hogy ő az. Szuper érzés volt. A párom 20 hetesen érezte elöször. pár hét és érezni fogod.

Sok sikert és jó babavárást.

2009. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 17 hetes éreztem először és olyan volt mintha a beleim fortyogtak volna,de mivel annyira fennt nincsen belem,tudtam hogy ő az.a 20.héten már határozottam tudom hogy ő az,ellenben azt kell mondanom hogy nem mindig jó érzés.ma pl reggel hétkor keltett fel a drága két erőteljes mozdulattal most az alhasamban.de jó tudni hogy ott van és mocorog és valószínű jól érzi magát
2009. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!