Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ekkora a hasam?

Mitől lehet ekkora a hasam?

Figyelt kérdés

Utolsó menzitől számítva 7 hetes 3 napos terhes vagyok. Normális testalkatu vagyok, darázsderekam nem volt de hasam sem igazán ezelőtt. Beágyazódás óta puffadok ami mostanra enyhült egy kicsit, viszont a hasam nagyon nagy teljesen lentről indul a gömbölyödés tehát nem is hasonlít a sima hájhashoz...ahhoz képest hogy állítolag 3 hónapig semminek nem kellene látszania... a nadrágjaim felét már nem tudom hordani és amit még igen azt is csak öv nélkül maxon hagyva. Mindíg sokat ettem, most is sokat eszek. Miért lehet hogy igy látszik a hasam? Az étel kezd oda raktározodni mert terhes vagyok? Vagy netán ikreket várok? volt már valaki így?

2 nap múlva megyek orvoshoz.


2009. jan. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy cseppet se izgulj!:)Ugyanígy voltam a terhességem elején én is.A terhesség még nem látszódhat ilyen korán,ez csak puffadás lehet.Én sem tudtam hordani a nadrágjaimat(illetve feljöttek rám,de nem tudtam begombolni):)Nálam is mindenki azt hitte(később is),hogy ikreim lesznek.De nem lettek.

2 nap múlva úgyis többet fogsz tudni.

Boldog babavárást kívánok!

Üdv:33 hetes kismami

2009. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és gratulálok neked :) Már csak azért is foglalkoztat mert egyenlőre nem szeretném mondani szűk családon kívül senkinek, főleg munkahelyen nem...és ilyen méretekkel egy kicsit kellemetlen :(
2009. jan. 18. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csak úgy mint ti, ezt tapasztaltam a terhességem elején. A 7. héttől nem is hordtam a régi nadrágjaimat, mert szorítottat. Váltottam kismamanacira. :) A puffadás amúgy is természetes ilyenkor. Ha ikrek is lennének, nem hiszem, hogy ez már ilyen korán csak a pocid méretéből kiderülne. Csak semmi para! A pocid a babó miatt amúgy is a 12. héttől fog nagyjából megindulni.

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem akkor volt ez a helyzet, mikor ikreket vártam.12.héten látták először hogy ketten vannak!
2009. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso mit szoltal hozza, mikor megmondta a doki, hogy ikrek lesznek?????
2009. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a 7. héttől, akkor az uh-n ki is derült, hogy ikrek. A hasam mérete miatt a munkahelyemen már a 10. héten be kellett jelentenem, pedig szerettem volna vele várni a 12. hétig...


Boldog babavárást!

18 hetes ikres kismama

2009. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!