Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ekkora a hasam?

Hogy lehet ekkora a hasam?

Figyelt kérdés
Második babámat várom,11 hetes terhes vagyok,de már most terhes nadrágot kell felvennem,mert akkora a hasam.Az összes csípő nadrágom szorítja a hasam,igaz,az első babánál is nagy volt,5 hónapos terhesen már kérdezték,hogy mikor szülök,de 11 hetesen még csak egy alig észrevehető dudorom volt.Ez nem baj?
2010. aug. 11. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
nem baj. nekem a 8. héttől már látszott hogy gömbölyödik, és nem puffadás volt, mert nem ment vissza. én már ilyenkor hordtam terhesnadrágot, mert én is előtte szűk csípőnadrágokat hordtam.
2010. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincsen baj.A 2.terhesség elöbb látszik. :)Èn is így voltam.
2010. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a méhet tartó szalagok a második terhességnél lazábbak, mint az elsőnél, azért látszik jobban. Azt mondják a másodiknál hamarabb lehet a babát is érezni, ahogyan mozog.
2010. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez igy van ahogy az előttem irók leirták.Nekem is hamarabb nőtt,meg egy csomó dolgot hamarabb fogsz érezni.
2010. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Az első babámat várom, és a 13. hétben vagyok.

Én már bő 1 hónapja ki kellet pakoljam a szekrényem, de szerencsére van 1-2 nadrágom, ami még jó (lesz). Csípőnadrágokat hordtam javarészt, van 1-2 fűzővel záródó, azok még itt figyelnek. Tegyük hozzá, hogy annyit fogytam a terhesség előtt, hogy kilátszottak a bordáim.:S

Hét végén vettem magamnak terhesnacikat is már, mert már csak az abszolút csípőnadrágot tudom felvenni.

Lehet, az én pocim növekszik "túl gyorsan", na meg persze puffadtam is, de most már láthatóan a babóca miatt kerekedünk. :)

Boldog babavárást!

2010. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso babamat varom es a 9. het utan en sem tudom hordani a regi nadragjaimat.Terhesseg elott nem voltam kover, lapos hasam volt es nem is hiztam olyan tul sokat de a pocim az szepen novoget.Ma toltottem a 21. hetet de mar mult heten tobben is kerdeztek, hogy mikor kell szuljek.Az orvos azt mondta, hogy nincs okom az aggodalomra mert minden ok, az alkatom miatt van.
2010. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem így volt.A 2. babával kisebb volt a hasam,és kb.a 18.héten látszott csak,hogy babát várok.Amikor meg szülni mentem,mindenki megkérdezte,hogy előbb jön a baba?Kb.7 hónapos terhesnek néztem ki.
2010. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is első terhességem. Már 6 hetesen totál fel voltam puffadva, a szűk ingjeimen szét akartak csattanni a gombok. 10 hetesen kigombolva hordtam a nadrágjaimat, 12 hetesen pedig terhesnaci (csak babonából nem vettem előbb), és már mindenki észrevette, hogy baba van a dologban :-) Most is átlagosnál nagyobb a hasam, mindenki azt hiszi, hogy mindjárt szülök.

Ez mindenkinél más. Nemrég találkoztam egy lánnyal, két héttel fiatalabb terhes, mint én. Azt hittem, hogy még nagyon a terhessége elején van, nem is látszott a hasa. Közben már 26 hetes volt..

2010. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!