Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem nő semmit, vagy...

Tényleg nem nő semmit, vagy majd csak ezután "indul meg"? 27 hetes vagyok és úgy veszem észre, hogy hetek óta nem nő a hasam, mintha mindig ekkora akarna maradni.

Figyelt kérdés

A védőnő is lemérte, talán 1 cm különbséget mért 2 hét alatt.

Talán ezután fog igazán megindulni?


2009. febr. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ezen ne idegeskedj fog az még nőni. És azt hittem hogy csak az én hasam nem nő, de a 30. hét után szépen megindult. Nem marad akkora meglátod:)

Boldog babavárást és könnyű szülést

2009. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én holnap töltöm be a 27. hetet és ha nagyon akarom el tudom úgy takarni h ne lehessen látni.Mondjuk én magas is vagyok meg kövér is.

Persze az is lehet h csak Te nem látod magadon ahogy én sem és csak a párom meg a környezetem mondjah h két mell vagyok meg egy nagy has.:)))))

2009. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most mondjam, hogy örülj neki? Persze ezt azért írom, mert nekem meg már most hatalmas, pedig még csak a 14. héten vagyok. Három picúrral a hasamban, de már elcsodálkoznak mások, hogy te jó ég, mekkora a hasam. És hol van még a vége...

De szerintem ne aggódj, voltam mostanában egy párszor kórházban (egy pár napra befektettek) és volt olyan kismama, akivel találkoztam mindkét alkalommal, és ő is a 25. hétkörül volt először, alig volt pocija, aztán 4 hét múlva,mikor újra befektettek, már szinte a duplája volt neki. Úgyhogy be fog az indulni!

2009. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. héten állt le, azóta 1 centit nőtt, pedig 35 hetes vagyok. Mondjuk én diétázom és erre fogom.

Egyébként sokkal kényelmesebb nagy súly nélkül, és csinos kis hassal, hidd el! :)

Én az elején sokat és hirtelen híztam, és sokkal nehezebben mozogtam, mint most diétázva a 35. héten.

2009. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, fog még az nőni, nekem is ilyen tájt kezdett látványos lenni, s te magadon nem veszed annyira észre, mint mondjuk aki ritkán lát. Ha pedig mégsem lenne majd hatalmas hasad, annak is megvan az előnye, mert legalább nem reped szét a bőröd.
2009. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2009. febr. 2. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a saját példám írnám le.23.héten 108cm volt a haskörfogatom,és most a 37. héten 109.Csak a baba fekszik másképp
2009. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi, magadnak kevésbé látod, hiszen minden nap látod, és a párod is lát, nem érzékelitek annyira a növekedést, de ha más nézi, aki ritkábban lát, biztosan látja. De méregethetsz is magadnak, mondjuk hetente 1x, több nem jó! Most én is úgy érzem, hogy megállt a növekedés, ma töltöttem a 29. hetet.
2009. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!