Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen 110 cm a hasam a...

24 hetesen 110 cm a hasam a köldökömnél. Mire számíthatok mennyit fog még nőni? Mindenki azt mondja, hatalmas, mintha már majdnem mennék szülni. Mitől lehet ekkora a pocim?

Figyelt kérdés
Kinek mekkora volt ennyi idősen?
2008. okt. 2. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Pont most írtam én is ki egy kérdést, nekem 101 cm, és 32 hetes vagyok. Akkor a Tied tényleg nagyon nagy, még nekem is néha mondják, hogy milyen nagy. Nekem 24 hetesen 84 cm volt.
2008. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg elég nagy. Alapjáraton nagyobb hasad volt, vagy a terhesség alatt nőt ekkorára?

Én 23 hetes és 2 napos vagyok, és 90 cm-es a pocakom a köldökömnél.

És fog bizony még nőni. Hisz a kicsid még csak most kezd el hízni. :)

2008. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
volt egy kicsi hasam,persze csak én láttam, amúgy észrevehetetlen volt.
2008. okt. 2. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagynak tűnik, viszont a baba méretével tuti nem függ össze, akár az is lehet, hogy már nem nő tovább.

Én 32 hetes vagyok, nekem 97 cm, a babát néhány napja 2 kilóra saccolták. Alapból vékony vagyok, terhesség előtt 173 cm magassághoz 58 kg voltam, azóta 10 kg-ot híztam.

2008. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most mértem le és 94cm.És én még csak 18 hetes vagyok :( 67cm-ről indultam.
2008. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamról olvasnék annyi, hogy én 25 hetes leszek holnap szintén 110 centis pocakkal:)

Remélem nem nő ennél sokkal nagyobbra:D

Mert nekem is szörnyűlködik mindenki amikor megtudják mennyi idős a babó:D

Mondjuk megnyugtat a tény, hogy nem vagyok egyedül ekkora pocakkal:D

Kitartás!


Szép babavárást!

2008. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most hogy ezt kérdezted, én is lemértem (eddig soha) 108 cm, és én elég nagy túlsúllyal kezdtem a terhességet, bár eddig csak 5.5 kg-t híztam. 36 és fél hetes vagyok

24 hetesen én azon sopánkodtam, hogy nem látszik semmi.

Úgy látszik ez is csak alkat kérdése. Nekem széles a csípőm, bőven elfért közte a baba. Nem tudom, neked milyen, valószínű pont az ellenkezője, és előre felé tud csak elférni a pocakban.

2008. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Határozottan nagy hasad van és még csak ezután fog igazán nőni.

Nekem ennyi idősen kezdett látszani, h. terhes vagyok, szülni pedig 105 cm-es pocakkal mentem.

3 hetes kislány anyukája

2008. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!