Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A NST-re járásokért is kell...

A NST-re járásokért is kell fizetni magánrendeléseken?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, még nem kell járnom ezért vagyok kíváncsi, hogy majd ha hetente esetleg naponta kell járni, akkor mindig fizetni kell? Ha igen, általában mennyibe kerül?

Ja, és ezen felül még fizetni kell a havi vizsgálatért is?


2010. dec. 1. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5000/alkalom kell majd fizetnem. Már a 38-dik hétben vagyok, de csak holnap megyek először. A dokim magánrendelőjében lesz, a választott szülésznőm csinálja. Mivel már itt tartok (terhességi kor), remélem maximum 2* kell mennem.
2010. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem így volt:

36. hét nst és uh (mindkettőért kellett fizetni)

37. hét csak nst (csak ezt kellett fizetni)

38. hét nst és uh (mindkettőért)

39. hét nst és méhszájvizsgálat (csak az nst-t kellett fizetni)

40. hét nst és méhszájvizsgálat (csak az nst-t kellett fizetni)

Túlhordtam, ezért utána az orvos a kórházba rendelt vissza minden napra nst-re és nem a magánrendelőbe, így azért már nem kellett fizetnem.


De biztos minden doki másképp csinálja.

2010. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Húúú, őszintén én kevesebbre gondoltam.

Akkor marad az Sztk NST-ügyben...

2010. dec. 1. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is MAGÁNrendelés, ott mindig mindenért fizetni kell. Tőlem is 5ezret kért nst+méhszáj vizsgálatra. Az előző terhességemet túl hordtam, kórház naponta és nem kért semmit.
2010. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!