Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 2011. májusra...

Vannak itt 2011. májusra kiírt kismamik? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 2011. május 17-re vagyok kiírva, tegnapi ultrahang szeirnt kislánnyal.
2010. nov. 26. 09:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én május 27-re vagyok kiírva , ő lesz a második baba. Örökmozgó kisfiam mellett elég nehezen viselem a tüneteket. Mára már elmúltak a hányingerek, émelygések, a fáradtság viszont nem múlik és bármikor el tudnék aludni. Amúgy hál'istennek minden rendben. Már nagyon várom, hogy fiú lesz e vagy lány, Benedek vagy Bettina lesz. Ki , hol fog szülni? Szép napot mindenkinek! A.

2010. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Tegnap 10:49-es vagyok.

Milyen sokan lettünk! :))))


Én az első babámat a SOTE II-n szültem, soha többet oda... most a Péterfyben fogok szülni.


És Ti?

2010. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hű de sokan lettünk, nagyon örülök. Babacuccokat mikor szerzitek be? Én megyek holnap "fotósorozatot" csináltatni a bébiről. Van ismerős a kórházban az ultrahangosoknál, mondta, hogy a vasárnap úgyis nyugis, ugorjak be, és megnézzük a bébit, csinálunk róla egy pár képet! :) Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Érzitek már, hogy mozog a baba?
2010. nov. 27. 09:27
 24/37 anonim ***** válasza:

Reggeli 08:08-as vagyok!

Én a Jánosba megyek, a kisfiamat is ott szültem, fel van újítva és a dokik is jók.

Jó baby nézegetést!

A.

2010. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Tényleg jó sokan lettünk. Igazából nem tudom hogy érzem e babócát. Érzek valami apró mocorgást, de nem mernék rá megesküdni hogy az az. Mivel első baba, ezért nem tudom. Szívem azt súgja, hogy ő mocorog odabent.
2010. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok A. vagyok!

Kinek, mekkora méretei voltak a 12 hetes uh-on? Nekünk : CRL:66, BPD: 22 és tarkóredő 1,5. Már várom a 16 heteet. hogy láthassam, hogy ficánkol :).

Szép napot mindenkinek!

2010. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nekünk 12 hetesen a BPD 20mm a CRL 5,42 mm a tarkóredő 0,9 mm volt.

Néha én is érzek valami kis "pöckölgetés-félét" belülről, lehet hogy már a baba, de még nem vagyok biztos benne.

Babacuccokat még nem vettünk, semmit, egy kis zoknit se, tolom magam előtt, az elején nehéz volt kibírni, akkor azt gondoltam, hogy 15 hetes korunkra már úgyis veszek valamit. Ehhez képest egyre inkább tolom magam előtt.

Olyan jó olvasni, hogy ilyen sokan várunk májusra, nagyon örültem a kérdésnek!


Zsuzsi

2010. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

Én is májusban szülök 16+5 vagyok..

Péterfy kórházat nem ajánlom,nem anya-barát egy kórház.. István kórház, Bajcsy vagy Uzsoki viszont nyerő, tapasztalatból mondom, ha van lehetőség válogatni..Többit nem ismerem,de rosszat sem hallottam..

2010. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Voltunk a kórházban UH-on, sajnos nem profi szonográfus és nem is orvos csinálta, csak egy ismerős a röntgenről, szóval nem tudta olyan jól behozni a bébi, de azért az látszott róla, hogy mocorog, ver a kicsi szíves és laikus szemmel midene megvan. :) Ma reggel tüsszentettem egy nagyot, és úgy benyillalat a bal oldalamon alul. Biztos a méhszalagok feszültek, de nagyon kellemetlen. Nektek is szokott ilyen lenni?
2010. nov. 29. 08:27
 30/37 anonim ***** válasza:
Igen, nekem szokott lenni. Mostanában esténként arra ébredek, hogy nyilal. Nem sokáig vagy fél percig, de elég kellemetlen.
2010. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!