Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VAnnak itt 2011 február.22...

VAnnak itt 2011 február.22 körül kiírt kismamik?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Fog valaki a Kistarcsai Flórban szülni?
2010. aug. 27. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kicsit korábbra, 2011. febr. 9-re vagyok kiírva, Szegeden fogok szülni.

Nekem kb. a 13. héten enyhültek a rosszulléteim és a gyengeség, azóta teljesen jól vagyok, bár ma reggel ismét hánytam csak úgy:(

Amúgy meg élvezem a terhességemet, már szép nagy pocim van (sokan azt hiszik már átléptem a 20. hetet is...) és állítólag meg vagyok szépülve:))


Jövőhéten, 17 hetesen megyünk 4d ultrahangra, már nagyon várjuk, hátha kiderül a neme is:)


Boldog babavárást!

2010. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én tegnap voltam genetikai uh. Minden rendben. 13 hetesek vagyunk és eddig megszűntek a reggeli hányások igaz hányinger reggel van de nap közben már nincs. De gyomor égés már van sajna.
2010. aug. 27. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Én február 23-ra vagyok kiírva, és már nagyon várom azt a napot, amikor végre találkozhatok a Bébimmel! :) Most 14 hét 2 napos, remélem jövőhéten megtudjuk a nemét! :)
2010. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, én Budapesten szülök.
2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2011. február 10-re vagyok kiírva, jövőhéten megyünk 16 hetes uh-ra, reméljük megmutizza magát, már nagyon kiváncsiak vagyunk!! Nagyon szerencsés vagyok nekem semmilyen panaszom nem volt se hányinger se semmi!!! Már egy hete érzek kis csiklandozást, nagyon élvezem!!

Nagyon boldog babavárást Mindenkinek!!

2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én február 20-ra vagyok kiírva. Most kb. 2 hete már jól vagyok, elmúltak a rosszulléteim. Én Tatabányán fogok szülni. UH-ra viszont nekem legközelebb a 18. héten kell mennem. Az még majdnem 3 hét. :(
2010. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is a 16 héten kell mennem legközelebb ott lesz az első vérvételem is. Mert eddig nem kért a doki.
2010. aug. 28. 07:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez furi... Eddig nem is voltál vérvételen? Általában már az elején elküldenek. Én meg is lepődtem, mert engem a doki csak a 12. héten küldött. És nekem az olyan későinek tűnt. Egyébként te hogy vagy, kedves kérdező?
2010. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát 1 hete múltak el a hányások, 13 hetes vagyok. Hasam már látszik egy picit. Azt mondta a dokim hogy felesleges 2 szer megszúrni elég lesz majd az afp-n.
2010. aug. 28. 09:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem: a kedves kérdező 13 hetes,és febr.22 körül fog szülni.Én 12 hetes vagyok,de én márc.17-re vagyok kiírva!Egy hét különbség van,mégis majdnem egy hónap eltérés a szülések időpontja között.. na mindegy.

Amúgy nálam még nem múltak el a rosszullétek.Ma sem ettem szinte semmit,egy kis krémlevest toltam le,és annyi.Hányingerem van,hányás nélkül.Meg álmos vagyok kegyetlenül.... :S

12h km

2010. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!