Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 2011. májusra...

Vannak itt 2011. májusra kiírt kismamik? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 2011. május 17-re vagyok kiírva, tegnapi ultrahang szeirnt kislánnyal.
2010. nov. 26. 09:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Én április vége :-)

És kisfiúval

a hányinger, hányás még csak mostmúlt el, egyre jobban érzem magam :-)


Te?

Neve van már a leányzónak?

2010. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Szia!


De jó neked, hogy már tudod! Én május 12-re vagyok kiírva, de majd csak 7-én megyek dokihoz, remélem akkor már látni fogja. Nekem a 3. gyerkőcöt, de kislányt szeretnék. Egyébként jól vagyunk, semmi hányás, rosszullét. Te hogy viseled?

2010. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Szia! Hányinger és a hányás nálam is múlófélben, bár még azért nem 100%-os a dolog. :) Talán Lilla lesz a csajszi, de a doki szerint még lehet, hogy "kinő a kukija", mert még nem tuti, hogy leányzó. Növöget a pocakom, már várom, hogy érezzem a mocorgást, néha már olyan mintha, de még nem tudom, hogy őt érzem-e. Nálatok van már név?
2010. nov. 26. 10:06
 4/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok én május 2-re vagyok kiírva. nekem már pár hete vége a hányingernek, csak ez a borzalmas fáradtság tör néha rám még mindig. Mondjuk a munkám sem enged leülni egész nap. Irigykedek, hogy van időpontotok, nekem még nem adtak pedig 2 hét múlva lenne esedékes, azt mondják majd értesítenek, mert túl sok a kismama és várólistán vagyok. :-(
2010. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Én magándokihoz járok. Kicsit többet is megyek ultrahangra, mint "indokolt lenne", de úgy szeretem látni, hogy jól van és szépen növöget, fejlődik. Most is voltam 15 hetesen, legközelebb 19 hetesen kellene mennem, de nem biztos, hogy kibírom addig. :)4D-re szeretnétek menni?
2010. nov. 26. 10:32
 6/37 anonim ***** válasza:

Szia, 2011. május elejére vagyok kiírva, másik baba, kislány (100%). Én reggelente még elég rosszul vagyok, előző babámmal (aki most 14 hós fiúcska) nem voltam rosszul, most ez a lányka meggyötör. Ma voltam AFP-n. Én elég nehezen viselem, pláne a fiam mellett aki állandóan fut és épp most kezdte a "Éhes vagy? Neeeem. Álmos vagy? Neeeem. Játszunk? Neeeem!" -korszakot. A munka is nehéz, itthonról dolgozom, egyre lustább vagyok.


Lilla az nagyon szép név! Gratulálok. Egyébként én is ilyen uh-ra járó vagyok, szeretem látni, 16-án megyek majd kb a 20. héten genetikaira a Hepinetbe 4D-re.

2010. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én Május 27-re vagyok kiírva. Még nem tudjuk a nemét. Most voltam a héten a dokimnál ,csinált UH-t is,de nem mutatkozott be nagyon. :)Legközelebb Dec. 22-én megyek a magánra,hátha már látja,ki lakik a pocakban,de ha Ő nem,akkor a kötelező UH dec. 30-án lesz a kórházban,majdcsak szerencsénk lesz.

Ha kisfiú akkor Barnabás,ha kislány akkor Dorka! :)

Jah,3. gyerkőcünk lesz. :)

2010. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok! május 14-re vagyok kiirva (születésnapomra). Első (nászutas) baba. Nemét még nem tudjuk.Hétfőn megyek dokihoz. Már alig várom. Több mint egy hónapja nem voltam. Hátha látni már valamit ott alul. 16 hetesen már van rá esély ugye?
2010. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nájus 7-re vagyok kiírva, 3. baba lesz. Talán kisfiú, de én nem bánnám ha lány lenne, viszont az egészség a legfontosabb. Most kezdem a 18. hetet és már kb 10 napja mozog, de elég erősen, nem lehet összetéveszteni semmivel. Nincs már hányingerem a 13. hét óta és tele vagyok energiával, viszont éjjel sokat ébren vagyok, nézem a plafont. Ha végre elalszom, akkor a 2 éves kisfiam tuti akkor ébred meg valamiért. Annyira várom, hogy május legyen már. Sokat ég a gyomrom és bedugul az orrom, de más nincs. Mindenkinek jó baba várást!
2010. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ennyien lettünk! :) Szerintem 16 hetesen már van rá esély, hogy mondanak valamit a nemére, nekem 15 hetsen mondta a doki, hogy lánynak tűnik. Bár ez még olyan bizonytalan, hogy nem nagyon élem bele magam. A 4D-n állítólag szinte 100%-ra meg tudják mondani. Én már alig bírok magammal, legszívesebben már holnap mennék 4D-re, de mindenki azt mondja, hogy várjunk legalább a 25. hétig. Hát addig tuti nem bírom ki... :) Szerintem már karácsony hetében elmegyünk, akkor leszünk 19-20 hetesek. Legalább megnézik, hogy minden ok vele.

Sajnos a rosszullétek terén, ha hirtelen eszem, vagy ha sokáig nem eszem, akkor még visszakívánkoznak belőlem a dolgok, de remélem, hogy most már hamarosan ez is elmúlik. És rossz, savanyú szájízem is elég gyakran van, ami szintén rossz + szagérzékenység. Viszont a növekvő pocak nagyon szuper, már félig idegenek is rákérdeznek, hogy kismama vagyok-e, én meg persze büszkén mondom, hogy igen, már majdnem négy hónapos. :)

2010. nov. 26. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!