Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy a fiús anyák patisak...

Igaz hogy a fiús anyák patisak lesznek?

Figyelt kérdés
Mikortól lettetek pattanásosak ? Van ebben igazság szerintetek? Már olyan 6-7 hetesen is jelentkezhet ez?
2010. nov. 9. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első terhességemből kisfiam született. Az addig viszonylag szép, tiszta bőröm az arcomon, végig a terhesség alatt tiszta pattanás lett. Úgyhogy ki is voltam rendesen, mert addig mindig azt hittem a terhesség megszépít. Aztán a második terhességemből kislány született. Olyan volt az arcom, mint a porcelán babáé, a hajam a kilenc hónap alatt annyit nőtt, mint máskor két év alatt, és nem kellett kétnaponta mosnom, csak két hetente. Most vagyok a harmadikkal a 13. hétben. Pattanás nincs, száraz haj sem, úgyhogy nem tudom mi lesz.

2010. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Első babámat várom és kisfiú lesz.Soha nem volt még ennyire tiszta az arcbőröm mint most.Sehol egy pattanás,mindenki azt mondja szebb vagyok mint valaha.

29hkm

2010. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont fordítva tudom,és nálam eddig ,,bevált,, a jóslás. Az elsőnél tiszta pötty voltam elejétől a végéig,lány lett. A másodiknál totál kifogástalan arcbőr : fiú lett. Most várom a harmadikat,még nem tudjuk a nemét,de az elejétől kezdve csupa pattanás vagyok! :S Brutális hogy nézek ki...lehet lány lesz?? :D 1 hét múlva ha minden jól megy,megtudom a nemét! Akár mi lesz a végeredmény,megírom! :)
2010. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem fiam lett,soha olyan szép nem volt a bőröm.látnád most...
2010. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lányom lett, és nagyon ronda lett az arcom terhesség alatt... De tényleg csak babona. Valaki írta, hogy fiúknál szőrös lesz a has. Hát nekem is az volt, pedig csajszi lett. :)
2010. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát:)


Igen érdekesek ezek a hiedelmek :) nekem kis előre csúcsosodó hasam volt mindenki mondta hogy fiú lesz, de kislány lett...az arcbőröm gyönyörű volt mellette :)

Most ismét babát várok de van egy pár patim ...nemét még nem tudjuk.


Mindenkinek Boldog Baba várást, babázást :) Köszi hogy megosztottátok a tapasztalataitokat:)

2010. nov. 10. 06:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg mielott teszteltem volna es csak az eros gyanu volt bennem, h kisbabam lesz, mar akkor belem feszkelte magat az erzes, h ha igen, akkor fiu. Most ezt elolvastam es eleg 'fius' tuneteim vannak. Mindenki mas azt mondja lany lesz... de hat meg csak 8 hetes vagyok, ugyhogy majd meglatjuk :) Lehet hogy fius lany??? :)
2010. nov. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!