Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyit mozog a...

Normális, hogy ennyit mozog a magzat ennyi idősen?

Figyelt kérdés

18.hétben vagyok, már 2 hete érzékelem a baba mozgását, de mostanra vált igen intenzívvé, már a párom is érzi az erősebb mozdulatokat. A környezetünkben néhányan furcsállták ezt, mert szerintük még korai, hogy ennyire érezhető legyen, de csináltam több videót is, amin látszik egyértelműen a mozgás, ezen is meglepődtek.

Más is tapasztalt ilyen korán gyakori, erősebb mozgást? Nem jelenthet bajt, hogy ilyen "túlmozgó" már most?

Fájdalmaim nincsenek, nem vérzek, semmi panaszom nincs igazából. Nőgyógyászhoz néhány nap múlva megyek, majd nála is érdeklődöm nyilván, de érdekelne mások véleménye, tapasztalata is.



tegnapelőtt 01:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Első terhességem, és inkább azt furcsállom, hogy egy nap nagyon gyakran, percekig folyamatosan mozgolódik, több ponton is "rúgdos". Mintha folyamatosan ébren lenne, rövid ideig érzem csak, hogy nyugton van tartósan, nincs semmi mozgás.
tegnapelőtt 02:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gond! Hátsó fali a méhlepény? Akkor szokott erősebben érződni a rúgás, mozgás!
tegnapelőtt 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Es majd lesznek napok mikor szinte semmit nem csinal. Az is normalis ahogy az is h amig van hely addig mocorog. 40ik hetben mar nem igazan fog mert keves helye lesz. 🙂

Az is normalis ha nyugiban vagy akkor tobbet mozog az is h ha aktiv vagy akkor kevesebbet. Vagy forditva ....

tegnapelőtt 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, hátsó fali.


Köszi amúgy a válaszokat!

tegnapelőtt 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam elsőnél ugyanez volt. Állandóan mocorgott de úgy egész nap. Megszületett aztán gyors mozgásfejlődése volt. Most 15 hónapos de egy kész energiabomba. Egy pillanatra sem áll meg, egyedül mikor könyvezünk. Nem egy nyugodt baba :D
tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam mindkettőnél, de a második durvábban mozgott.

3-as, nálam a második 40+3 hetesen is brutál amit csinált, utána fájások között is az egész vajúdás alatt ugyanúgy mozgott ezerrel.

tegnapelőtt 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú akkor kis hiperaktív babára számíthatok, fel kell kössem a gatyót! :D
tegnapelőtt 12:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyszer sem biztos.

A magzatmozgas gyakorisaga es erossege nem feltetlen van osszefuggesben azzal milyen gyerek lesz.


Vizben konnyebb mozogni. Gondolom usztal mar. Kint azert nehezebb dolga lesz mikor rendesen hat ra a gravitacio. 🙂

tegnapelőtt 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 24 héttől szinte éjjel nappal egyfolytában mocorog rugdos az öcsi. Nem tudom alszik-e egyáltalán?

Első kisfiam hozzá képest a nyugalom szigete volt, alig mozgott, pedig ADHD gyanús mert azóta viszont nincs megállás, alig alvó 10 hónapos kora óta rohan, örökmozgó, hiperaktív.

tegnapelőtt 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!