Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ilyen alhasi...

Normális az ilyen alhasi fájdalom a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok. A nadrágomat akartam felvenni, az ágy szélén ültem, de ahogy felemeltem a lábam olyan erős szúró fájdalom jött az alhasamba, hogy nem tudtam felvenni, próbáltam kicsit hátradőlni, kinyújtózni és újra megpróbálni, de nem tudtam se lehajolni, se a lábamat felhúzni, mert újra jött ez a nagyon erős szúró fájdalom, a férjemnek kellett segíteni felöltözni. Aztán lefeküdtem és elmúlt, szóval gondolom nem lehet nagy baj, de azért megijesztett. Lehet nyílik a méhszáj? Vagy ez semmit nem jelent, normális már ilyenkor? Nagyon sokat is keményedek már a napokban, plusz kedden a takarításban kicsit jobban "meghajtottam" magam, félek, hogy bajt csináltam. De a baba mozog, semmi nem távozott belőlem, akkor nem lehet gond, nem?

okt. 10. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ilyenkor már a baba nyomhat ideget, ami mozgáskor jobban fàj. Nem tulajdonítanék ennek jelentőséget.
okt. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írja ilyenkor már sokszor nyomnak el idegeket a babák. Nekik se kényelmes már, mindennek nekinyomódnak.
okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!